اخبار استانی

آخرین آمار بیماران کرونایی در مراکز درمانی قم

به گزارش خبر قم آنلاین، مهدی مصری در گفت وگویی اظهار داشت: در آخرین روز دی ماه، اورژانس مراکز درمانی قم ۲۷ نفر را با علائم مشکوک یا قطعی بیماری عروق کرونا ویروس بستری کردند.

وی به بستری شدن 17 نفر از این افراد اشاره کرد و گفت: 31 نفر نیز که در چند روز گذشته بستری شده بودند از بیمارستان ترخیص شدند تا تحت مداوا در منزل توسط پزشکان قرار گیرند.

وی افزود: خوشبختانه امروز نیز مانند روزهای گذشته هیچ مورد فوتی در بین افرادی که نتیجه آن برای عروق کرونا ویروس مثبت بود نداشته ایم.

مصری گفت: از 391 آزمایش تاج انجام شده، 165 آزمایش مثبت بوده است.

وی خاطرنشان کرد: از زمان اجرای طرح واکسیناسیون عمومی تاج در قم تاکنون یک میلیون و 625 هزار دوز به جامعه هدف تزریق شده است.

تاج قمه در 23 تیر امسال قرمز، 20 شهریور نارنجی و 30 شهریور زرد شد و 4 آذر به رنگ آبی درآمد.

شهروندان برای هرگونه سوال در مورد کرونا می توانند با شماره تلفن های 4030، 3136 و 190 تماس بگیرند و برای اطلاع از آخرین اخبار حوزه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه قم به وب داقوم@ در فضای مجازی و یا سایت www.muq مراجعه کنند. ac.ir

همه ایرانیان می توانند برای برنامه ریزی و زمانبندی «تزریق واکسن کووید-۱۹» برای گروه سنی آگهی شده و همچنین «ثبت نام واکسن دیجیتال» به «سامانه ثبت واکسن تاج» به نشانی https://salamat.gov.ir مراجعه کنند. کارت “. کردن.

شهروندان قمیکو در صورت مشاهده علائم مربوط به ویروس «تاج» در خود و اعضای خانواده می توانند به «مراکز بهداشتی درمانی یکپارچه» امام حسن عسکری(ع) امام حسن عسکری(ع) روستا مراجعه کنند. امام خمینی (ره) بلوار شهید کریمی (بنیاد)، فرقانی انتهای شیخ آباد، پردیس به نشانی پردیس (خیابان ایمان)، بلوار خوراکیان 15 خرداد. ارجاعات و خدمات “رایگان” را دریافت کنید.

48

دکمه بازگشت به بالا