اخبار استانی

آغاز واگذاری منازل شهرک الماس آبادان از ابتدای سال آینده

حسین عبدالباقی; وی در گفت و گو با خبرنگار اخبار استانی در آبادان، با اشاره به موقعیت شهرک الماس در منطقه ذوالفقاری (منطقه 3 شهرداری آبادان) گفت: در زمینی به مساحت حدود 2 هکتار در انواع مختلف است.

وی افزود: در یک نقطه این شهرک واحدهای ویلایی دو طبقه با پاسیو و پارکینگ اختصاصی و در قسمت دیگر مجتمع آپارتمانی 20 طبقه 20 طبقه وجود دارد. واحدهای ویلا در متراژهای 75 تا 85 متر و واحدهای آپارتمانی 80 تا 90 متر ساخته می شوند.

عبدالباقی، مدیرعامل هلدینگ، شهرک سازی را ابزاری برای کمک به رفع کمبود مسکن بر اساس قانون جهش تولید مسکن عنوان کرد و گفت: شهرک مسکونی الماس دارای موقعیت مکانی عالی با چندین راه دسترسی و سه خیابان اصلی و 6 ورودی مجزا است. دسترسی بسیار آسان است.

حسین عبدالباقی; آنها یادآور شدند: به منظور تامین نیاز روزانه شهروندان، واحدهای تجاری، خدماتی، فضای سبز و بازی های مختلف برای کودکان در این مجموعه ارائه می شود و با هدف افزایش زیرساخت های منطقه، تمامی زیرساخت های شهری مانند آب است. هلدینگ عبدالباقی آنها را با بالاترین استانداردها طراحی و تنظیم کرده است. امنیت مجموعه نیز توسط امنیت فیزیکی و دوربین های مدار بسته تامین می شود.

تاکید بر ساخت یک شهرک ویلایی که باعث افزایش «مسکن ارزان اما با کیفیت» آبادان می شود. وی گفت: این شهرک دارای چندین مزیت از جمله امنیت و دسترسی آسان به مرکز شهر است ضمن اینکه شهرهای جدید دسترسی به مادر شهر را با مشکل مواجه می کنند.

وی افزود: این پروژه اشتغالزایی و اشتغالزایی ده ها کارگر بومی در حین ساخت پروژه، از نکات برجسته ساخت این شهرک است.

وی با بیان اینکه در ساخت این شهرک به میل ویلاها و حیاط های آبادند توجه شده است، تصریح کرد: وی گفت: ساخت و تحویل خانه ها در اسرع وقت و با کیفیت با توجه به استفاده از مصالح و مصالح تولیدی در حمایت از کالای ایرانی و تحویل حداکثر ظرف مدت یک سال با سند ملکی مشخص با شرایط پرداخت بدون بهره. . و حداقل هزینه ها پیش پرداخت انجام می شود.

وی به زوج های جوان در سال جاری وعده داد: این زوج ها از شرایط ویژه خانه دار شدن با شهریه بیشتر و با حقوق کمتر بهره مند می شوند.

* ساخت و اهدای پایگاه سلامت

مدیرعامل هلدینگ عبدالباقی در بخشی دیگر از سخنان خود از احداث و اهدای یک مرکز بهداشتی درمانی در همین منطقه به دانشگاه علوم پزشکی آبادان خبر داد و یادآور شد: با توجه به نیاز منطقه ذوالفقاری، مرکز بهداشت هلدینگ عبدالباقی 1397 انجام شد. ، در زمینی به مساحت 300 متر مربع در همین شهرک ساخته شده است.

حسین عبدالباقی; وی گفت: ساخت این کلینیک با بالاترین کیفیت و استانداردهای لازم انجام شده است و بخش های مختلفی از جمله پزشک عمومی، متخصص زنان، مامایی، مراقبت از سالمندان و … را شامل می شود.

46

دکمه بازگشت به بالا