اخبار استانی

آلمانی‌ها به سیاست مزورانه خود در حوزه حقوق بشر پایان دهید

دبير ستاد حقوب بشر جموهري اسلامي ايران:

دبير ستاد حقوق بشر در به ايشترات به وزير علمان گفت: به استياک مزورانه خود در هوزا هوک هوشر ديگي.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا از جهان، کاظم غریب آبادی، دستیار امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در واکنش به برگزاری جلسه فوق العاده شورای حقوق بشر در خصوص ایران و اظهارات وزیر امور خارجه آلمان در این نشست، با انتشار مجموعه ای از توئیت ها نوشت: وزیر خارجه رژیم آلمان امروز در شورای حقوق بشر اظهارات فریبنده ای کرد. آلمان کشوری است که رژیم صدام را به سلاح های شیمیایی مجهز کرد و باعث شد 13 هزار نفر از جمله کودکان و زنان در سرمای شهر جان خود را از دست بدهند و بیش از یکصد هزار نفر مجروح شوند.

وزیر حقوق بشر افزود: رژیم آلمان که با تحریم‌های غیرانسانی یکجانبه حقوق بشر ایرانیان را نیز زیر پا می‌گذارد و با سابقه همدستی در ترور شهید سلیمانی، باید به سیاست‌های فریبکارانه و فریبکارانه خود در عرصه مبارزه پایان دهد. حقوق بشر.

غریب آبادی ادامه داد: در حالی که حقوق ایرانیان توسط رژیم های آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه با اعمال خشونت های یک جانبه و حمایت و میزبانی از گروه های تروریستی که جان 17 هزار ایرانی بی گناه را گرفته اند، به طور گسترده پایمال می شود. جلسه شورای حق بشر در مدر ایران یک کوافة مزورانه است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا