عمومی

آلودگی هوا مراکز آموزشی اصفهان را تعطیل کرد

ایرج حشمتی درباره گروه اورژانس آلودگی هوای اصفهان به رسانه ها گفت: پیش بینی می شود اداره کل هواشناسی استان نهمین جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا را بعدازظهر برگزار کند. در 15 آذر 1400 به ریاست معاون عمرانی استاندار اصفهان و به ریاست کلیه اعضا تشکیل شد.

وی ادامه داد: فعالیت های آموزشی حضوری در تمامی مقاطع و مقاطع تحصیلی اعم از غیردولتی و غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک ها و آموزشگاه های آزاد زبان و علوم در روز سه شنبه 7 دی ماه 1392 در شهرستان های اصفهان. ، شاهین شهر. شهرستان های خمینی شهر، دولت آبا، زرین شهر، مبارکه، فولادشهر، فلاورجان کاشان، آران و بیدگل و نجف آباد پس از آموزش و پرورش استان اصفهان تعطیل شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان بیان کرد: طرح زوج و فرد از درب منزل از ساعت 6 تا 22 انجام می شود. شهرداری اصفهان تمام شد.

وی تصریح کرد: واحدهای سنگ شکن اطراف شهر اصفهان پس از سازمان صمت و شرکت شهرک های صنعتی اصفهان به طور کامل تعطیل شدند.

حشمتی گفت: با پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان فعالیت های ورزشی در فضای باز در پارک ها، پارک ها و ایستگاه های ورزشی ممنوع شد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های عمرانی با آلایندگی از جمله گودبرداری و خاکریزی در اصفهان در 15 منطقه اصفهان با نظارت شهرداری اصفهان متوقف شده است، خاطرنشان کرد: فعالیت هایی که باعث آلودگی و تشدید آلودگی می شود نیز توسط شوراهای شهر اقماری اصفهان با مانع مواجه می شود. .

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: از شهروندان محترم اصفهان و سایر شهرها و شهرک ها و مراکز صنعتی پرتراکم توصیه می شود برای جلوگیری از افزایش آلاینده ها، گرم کردن بهینه گاز طبیعی و شامل گروه های آسیب پذیر، کودکان، سالمندان، بیماران و … قلب سیستم های تنفسی همچنین از ترافیک بیرونی و گذرگاه های شلوغ جلوگیری می کند.

بیشتر بخوانید:

.

دکمه بازگشت به بالا