اخبار استانی

آماده باش معاون سیاسی به فرمانداران /  برگزاری شکوهمند کنگره شهدای لرستان

به گزارش اخبار استانی لرستان، بهرام ستاری با بیان این مطلب که فرهنگ ایثار و شهادت یک رسالت عظیم و همگانی است، گفت: کنگره شش هزار و 544 شهید لرستان تبلور دلاوری و رشادت مردانی است که در طول هشت سال دفاع مقدس حماسه های ماندگاری از. خود بر جای گذاشتند.

دکتر بهرام ستاری دستنایی با بیان این مطلب که تاریخ ایثارگری رزمندگان لرستانی نباید به حیطه فراموشی سپرده شود، مشخص کرد: برگزاری چنین کنگره و یادواره هایی فرصت مناسبی برای شناسایی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نسل های مختلف جامعه است.

وی افزود: مدیران موظفند تمام همت خود را به کار گیرند تا کنگره شهدای لرستان هرچه باشکوه تر برگزار شود و مثبت آن در نسل های آینده نمایان شود.

معاون سیاسی مهم امنیتی لرستان با شمردن ادامه راه شهدا، گفت: نسل جوان ما باید مسیر خود را از شهدا و ایثارگران به ودیعه برگزار کند و برگزاری چنین یادواره هایی از نسل کمک شایانی به شناخت این از رشادت ها و دلیری مردان آسمانی استان خواهد کرد.

وی از برگزاری 25 یادواره شهرستانی، قشری، ایگانی، و … در استان در سال 1401 خبر داد و گفت: اولین یادواره با همت شهرداری خرم آباد تحت عنوان “یادواره شهدای جاویدالاثر” بزودی برگزار می شود.

ستاری با تقدیر از برگزاری یادواره های شهدای استان، گفت: برگزار شد 663 تحت عنوان پایگاه کانونی، کانون کانون، محله محور و آبروی محله در سال 1400 با پیشرفت 73 درصدی نسبت به مدت مشابه سال بیانگر عزم جدی متولیان برای ترویج فرهنگ ایثار. و شهادت است .

وی از همه دستگاه‌های متولی و عضو ستاد کنگره خواست تا با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها با روحیه جهادی نسبت به برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌ریزی کنگره تلاش کنند تا این کنگره با شکوه بیشتر در لرستان برگزار شود.

دکمه بازگشت به بالا