اخبار استانی

آمادگی شبکه دنا برای همکاری در ساخت انیمیشن و مستند انقلابی/ سپاه هر جایی لازم است ورود پیدا می کند

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از استان کهگیلویه و بویراحمدامیر رئوف در دیدار فرمانده سپاه فتح استان ضمن تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار با بیان ای مقام معظم رهبری در فرمایشات خود همیشه عنوان می کنند از سپاه راضی هستم، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هر جا لازم است ورود پیدا کرده است.

وی نمونه این را ورود سپاه فتح به عمران و آبادانی در .لزله شهر سی سخت عنوان کرد و افزود: سپاه پاسداران در دفاع مقدس، عرصه های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، آباداتی و در دفاع از انقلاب ارویژه مشخص شده است.

مدیرکل صداوسیمای استان به هجمه های دشمنان علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: مردم در کف جامعه نسبت به سپاه اعتماد و اعتقاد اعتقاد دارند و این نشات گرفته شده از روحیه انقلابی این نهاد است.IMG-20220308-WA0004

وی از خود گذشتگی جوانان این مرز و بوم در اوایل انقلاب و دفاع مقدس را از ویژگی مردم این استان نام برد و بیان کرد: نسل جدید و جوان ما دفاع مقدس و حتی امام (ره) را ندیدند و به همین دلیل نیاز است چهل های انقلاب در طول این و سه ساله انق باشد.

رئوف یکی از برنامه های شاخص صداوسیمای استان برای تبیین دفاع مقدس را “شب های شیدایی” در محوطه تیپ 48 فتح نام برد و گفت: این برنامه یکی از بهترین برنامه ها بود که حتی در مرکز امتیاز خوبی کسب کرد.

وی ساخت سریال و مستند های فاخر در حوزه های مختلف را نیازمند همکاری همه دستگاه ها عنوان کرد و اش بسیج مجموعه‌ای از صداوسیمای استان دارند که این ویژگی‌ها ادامه دار باشد.

مدیرکل صداوسیمای استان با بیان اینکه در نظرسنجی ها “انیمیشن و سریال” مخاطب را نشان می دهد، ادامه داد: با هم افزایی مجموعه سپاه فتح در موضوعات اردوهای جهادی، مباحث فرهنگی و دفاع مقدس می توان پروژه هایی را در قالب طرح کرد. انیمیشن و سریال تعریف کرده و ساخت.

وی ساخت مسابقه های بومی و محلی مانند “چرنگ و رچ” را از دیگر شبکه های دنا در یک سال گذشته عنوان کرد و ادامه: این مسابقات با استقبال خوبی روبرو شد و حتی این آمادگی وجود دارد که به سمت ساخت مسابقات رزمی می رود. “فرمانده” برویم.

رئوف تاثیرگذاری برنامه های سپاه در قاب تلویزیون را نیازمند طراحی یک سناریوی خوب و هنرمندان دانست و گفت: این آمادگی در معاونت های خبر، سیما، صد فضای مجازی وجود دارد که در این زمینه مشارکت کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اعیاد و مناسبت شهادت ها اشاره کرد و ادامه داد: برگزار شد در حوزه برگزاری برنامه های شهادت مشکلاتی وجود ندارد اما در برگزاری اعیاد ویژه اعیاد برگزاری جشن ها مغفول مانده که لازم است در این زمینه دستگاه ها برگزار شود. همکاری با صداوسیما را داشته باشید تا ماندگاری صورت بگیرد.

وی وجود قابلیت های خدادادی مانند ب و هوا و درختان انبوه را مهم پتانسل این استان نام برد و بیان کرد: پارک ولایت این ظرفیت را می توان در آن مراسم جشن برگزار کرد که لازمه آن پیش بینی تشکیل یک کارویژه خاص با همکاری استانداری باشد. شهرداری و سازمان تبلیغات اسلامی با صداوسیما است.IMG-20220308-WA0003

هر کسی برا نظام خدمت می کند پاسدار انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه فتح استان هم در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی زحمات مدیرکل صداوسیما و کار آنها در خصوص خداوند انقلاب اسلامی، گفت: را شاکرم که این توفیق را تا مردم و مردان میلاد امام حسین (ع) را به مجموعه سپاه تبریک می‌گوید. بگویند.

سردار حمید خرم دل با بیان اینکه سپاه باید دوچندان شود به مردم خدمت می کند، افزود: اعتقاد من این است که هر کسی برا نظام خدمت می کند پاسدار انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به سطح توقع مردم از سپاه زیاد است، ادامه داد: علت این سطح توقع در ناکارآمدی و دولت هاست واین موضوع باعث شد که سپاه خود را دوبرابر کند.

وی همکاری با صداوسیمای استان را مطلوب عنوان کرد و ادامه داد: مجموعه سپاه فتح صددرصد این آمادگی را دارد تا با حوزه های مختلف برنامه های خوبی را اجرا کند که نمونه آن محیا کردن حسینیه را انجام دهد. ماه رمضان در بحث ختم قرآن است.

فرمانده سپاه فتح به ساخت فیلم و سریال در استان اشاره کرد و افزود: اگر مستند یا فیلمی هزینه آن بالاست می‌تواند از قابلیت‌های خوبی برخوردار باشد که در قرار گرفتن بقیته الله استفاده کنیم و اگر از مجموعه استان بر می‌آید ما مشکلی نداریم.

وی به مدیرکل صداوسیمای استان برای ساخت مسابقات رزمی در استان نیز اینگونه گفت: سپاه فتح سال تیراندازی دیجیتال دارد و در حوزه رزمی نیز دارای ویژگی های خوبی است که می توانیم داشته باشیم.

سردار خرم دل صداوسیمای استان را یکی از بهترین مراکز در سطح جنوب نام برد و افزود: در جلسه ای که در تهران فرماندهان را از برنامه ها و حتی گزارش های تحقیقی خوبی که توسط خبرنگار استان آقای ویسی پور تعریف و تمجید کردند، داشت. نشان می دهد امکانات خوبی در استان داریم.

وی نفود صداوسیمای استان در بین مردم را از سایر ظرفیت های بالاقوه عنوان کرد و گفت: باید از این ظرفیت خوب در بحث اعیاد شعبانیه نیز استفاده شود و سپاه فتح نیز در این ایام کار نورافشانی شهر را انجام دهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا