اخبار استانی

‍ آمادگی و تمهیدات پلیس لرستان در روز ۱۳ بدر

به گزارش اخبار استانی لرستان، سرهنگ “فرهاد ابدال چگنی” در تشریح مدیریت مدیریتی لرستان و در حاشیه بازدید از ایگان های مدیریت مستقر در تفرجگاه ها و پارک ها اظهارداشت: مجموعه پلیس های تخصصی فرماندهی مدیریت لرستان حوادثی را که برای مرحله اول سفرهای نوروزی تمهیدات و تسهیلات ارائه شده است. را در نظر گرفته شده بودند، برای مرحله دوم و بازگشت نوروزی و روز طبیعت برنامه ریزی های دقیقی.

وی گفت: پلیس لرستان ضمن آمادگی کامل برای برقراری نظم و آرامش شهروندان و مسافران نوروزی در روزهای پایانی نوروز، میزبانی را برای حضور مردم و مردم در روز (13 فروردین) در نظر گرفته شده است.

جانشین مدیریت استان در ادامه به استقرار و آماده باش کامل ماموران پلیس در این روز اشاره کرد و افزود: اداره ماموران اداره پلیس در بوستان ها، تفرجگاه ها و پارک ها از جمله واژه هایی است که همه ساله در این روز به اجرا در می آید تا شهروندان زندگی کنند. با خیال آسوده در این روز در کنار خانواده از طبیعت استفاده می کنند.

سرهنگ “ابدال چگنی” در پایان خاطر کرد: ماموران پلیس در روز طبیعت تا ساعات پایانی به برقراری نظم و آرامش همت گماشته و میانه روی در برخورد با مشکلات و مسائل خاص، مراتب را از طریق تلفن 110 گزارش تا در سریع ترین زمان ممکن به آن تبدیل شود.

دکمه بازگشت به بالا