اخبار استانی

آمار بیماران کرونایی بخش مراقبت‌های ویژه کرمانشاه به ۹۶ نفر افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از کرمانشاه؛ مهدی محمدی روز پنجشنبه با اشاره به اینکه در شبانه گذشته یک نفر دیگر براثر روزی قطعی به کووید 19 فوت کرده اند، گفت: مجموع جانباختگان استان از ابتدایی ترین اصول طبیعی به 2 هزار و 968 نفر رسیده است.

وی اظهار کرد: 230 نفر شامل 44 بیمار بستری و 186 بیمار سرپایی مبتلا به بیماری در شبانه روز گذشته در استان شناسایی شدند که این تعداد نسبت به روز قبل از 113 نفر کمتر است.

کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت وزارت علوم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: در 24 ساعت گذشته 13 بیمار در مراکز درمانی استان با علایم بستری و 126 نفر هم پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.
وی افزود: ۴۰ نفر هم در شبانه روز گذشته در مراکر درمانی استان برای تزریق رمدسیویر بستری موقت شدند.

شهرستان هشتم استان کرمانشاه در وضعیت سرخپوشی قرار دارند

48

رنگ آمیزی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از 22 بهمن شهرهای کرمانشاه، روانسر، اسلامآبادغرب، کنگاور، گیلانغرب، سنوکلیایی، هرسین و سرپلذهاب در وضعیت قرمز عکاسی قرار گرفته و شهرستانهای پاوه، جوانرود، صحنه و قصرشیرین نیز در وضعیت نارنجی و شهرها لاث‌باباجانی و دالاهو هم در وضعیت زرد خوابی قرار دارند.

نرم افزار رنگبندی 16 بهمن وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستانهای کرمانشاه، صحنه، اسلامآبادغرب، جوانرود، هرسین، پاوه و کنگاور در وضعیت نارنجی، شهرستانهای سرپلذهاب، قصرشیرین، دالاهو، روانسر، سنقروکلیایی و گیلانغرب نیز در وضعیت زرد و شهرستان ثلاث باباجانی همگام است. در وضعیت آبی قرار دارد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.

دکمه بازگشت به بالا