اخبار استانی

آمار کرونا اصفهان ۲۳ اردیبهشت

مار اصفهان ۲۳ اردیبهشت

مرکز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از 85نفر به فوت یک نفر مشکوک در طی 24 ساعت گذشته در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

مان عقدک در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار استانی در اصفهان، در آخرین وضعیت آمار بیماران، در استان اصفهان (به جز شهرستانهای کاشان و آرانوبید)، اظهار داشت: از ابتدای همهگیری، تعداد موارد مصدوم به تعداد یک میلیون و 464و 939نفر انجام می شود. رانوبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این مدت کل موارد انجام شده در استان ۴۸ هزار و ۹۲ نفر و موارد در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۸۶نفر و موارد مثبت انجام شده در ۲۴ ساعت گذشته ۸۵ نفر گزارش شده است.

مرکز دانشگاه علوم پزشکی، اضافه کرد: تعداد 205 هزار و 74 نفر تعداد کل تختی که در اصفهان بستری شده اند، 36 بیمار در 22 ساعت گذشته بستری شده اند.

عقدک بابیان با توجه به اینکه در حال حاضر ۱۲۲ بیمار مبتلا به اصفهان در مراکز درمانی استان به جز شهرستان های کاشان و آرانوبیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۳۶ بیمار در مراقبت های ویژه مراقبت می کنند.

وی در آمار تعداد بهبودیافتگان از ابتدای کل گذشته گفت: در این بازه 139 هزار و 48 نفر بهبودیافتگان هستند و 30 بیمار نیز طی 24 ساعت گذشته از مراکز درمانی مرخص شده اند.

مرکز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در خصوص آمار فوت شدگان،: ۱۱ هزار و ۶۷۱ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۱۰ نفر فوت‌شدگان مشکوک از ابتدای همه‌گیری این بیماری در استان اصفهان (به شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است. .

عقدک خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) موردی از فوتی‌ قطعی به علت کرونا گزارش نشده و یک مورد فوتی مشکوک به کرونا گزارش شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا