اخبار استانی

آموزش و پرورش مهم‌ترین فاکتور برای آینده‌نگری جمهوری اسلامی است

آموزش و پرورش مهم‌ترین فاکتور برای آینده‌نگری جمهوری اسلامی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: موضوع ارزیابی یکی از فاکتورهای اساسی در سلامت داش.

به گزارش خبرنگار اخبار استانی از اهوازآقا رضا فتوحی در نشست آموزش و پرورش خوزستان ه شامگاه 11 تیرماه در سالن جلسههای حوزه استاندار برگزار شد، اظهار کرد: آموزش و پرورش مهم ترین فاکتور برای آینده‌نگری جمهوری اسلامی است.

او با اشاره به سیستم آموزشی در موارد مختلف و توجه به بحث تربیت دانشآموزان: گفت: مهم رکن در دنیای امروزی نیروی انسانی است اگر نیم‌نگاهی به سیستم آموزشی در کشورهای مختلف به ویژه .اپن داشته باشید، می‌بینیم که دانش‌آموزان در این آموزش از آموزش پیشی گرفته شده است.

امور اداری اقتصادی استاندار خوزستان افزود: باید بکنیم تا ینده سازانی که در آتیه وارد سیستم مدیریتی می شود، بیشتر و بهتر بار سنگین می شود مسئوليت استان را برای اداره کردن کشور بیش از پیش به دوش بکشند.

فتوحی با اشاره به نیروهای عظیم فرهنگی در استان خوزستان بیان کرد: 70 هزار فرهنگی در استان خوزستان در حال فعالیت آموزشی هستند تا مکان دانش آموز را تربیت کنند.

او اضافه کرد: مدیران حاضر در استان باید برای رفع مشکل های حوزه مسئوليت جستجو کننده.

فتوحی ادامه داد: مهارت موزی به شرط جذابیت و دارا بودن بستر مناسب با همراهی اداره کل ارشاد انجام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان خوزستان در پایان افزود: پیش از اینکه بتوانیم بحث‌های آموزشی رل تحصیلی جدید به پایان مهیا شود ، موضوع سنجش دانش آموزان به عنوان یکی از فاکتورهای اساسی در سلامتی دانش آموزان به شماره می‌رود و باید دنبال شوند./ انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا