عمومی

آنلاین اصالت برای ۵ اثر صنایع‌ دستی زنجان

به گزارش خبرگزاری برن از استان زنجان؛ الناز خدایی فرد گفت: 5 کاردستی زنجان آنلاین اصالت می گیرد. یونسکو این آثار با توجه به اعلام فراخوان آنلاین اصالت بین المللی در سال 2021، در سال 1398 ارسال شده است تا آثاری که در سال 1398 موفق به دریافت آنلاین اصالت ملی شده اند، بتوانند در این دوره ارزیابی که در سال برگزار می شود، شرکت کنند. ازبکستان

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی زنجان ادامه داد: از استان زنجان 5 اثر برای شرکت در ارزیابی گواهی اصالت یونسکو 2021 (علامت تجاری بین المللی) ارسال شده است. قرآن ملیله یک گردنبند ملیله کاری و یک پر ملیله است.

خدای فرد گفت: این مهم ترین برنامه دوسالانه یونسکو برای حمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی است و به بهترین صنایع دستی با کیفیت، اصالت، نوآوری، بازاریابی، سازگاری با محیط زیست و عدالت و مسئولیت اجتماعی پاداش داده می شود.

وی از پایان امسال و فروردین 1401 با اعلام نتایج آنلاین بین المللی یونسکو از آنلاین حقیقت 2021 خبر داد و افزود: هدف از برگزاری این رویداد کمک به بهبود و ارتقای کیفیت محصولات تولیدی است. رقابت از میان صنعتگران و هنرمندان کشور سالم، شناسایی، انتخاب، انتخاب و انگیزه هنرمندان فعال، ظهور استعداد، نوآوری و ایجاد در صنایع دستی به آن اشاره می شود.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:

واحد پول

خبرنگار:

داود خیری

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا