اخبار استانی

آنچه که در شورای ورزش پلدختر گذشت / از لزوم احداث جاده سلامت برای توسعه ورزش همگانی تا ضرورت احداث مجموعه ورزشی شماره ۲

خبرگزاری اخبار استانی لرستان – گروه ورزشی : جلسه شورای ورزش پیلختر روز سه شنبه با محوریت توسعه ورزش همگانی و ساماندهی امور جوانان شهرستان پیلختر با حضور سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پیلختر و معمولاً در شورای اسلامی شهر برگزار شد. شورا، حمید خادم، فرماندار پیلختر و مهرداد محمودی، رئیس جوانان شهرستان پیلختر و سایر اعضا.

*تاکید مدیر پلدختر بر آموسی تےے به اماات ورکی جوانان

استاندار در این جلسه گفت: دستگاه های اجرایی کمک کنند تا شرایط لازم برای ایجاد اوقات فراغت برای جوانان به ویژه در بحث ورزش فراهم شود.

حمید خدیم به بحث اشتغال جوانان دغدغه واقعی جوانان و خانواده های آنان پرداخت و افزود: مسئولان برنامه ها و رویکرد دولت در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان و توسعه اماکن ورزشی گام های بیشتری برمی دارند. .

* مشکلات با ورزش پلدختر بر اساس اولویت ها قطع شود

نماینده مردم منتخب و معمولا در شورای اسلامی قبل از سیل سال 98 سعی کردیم مجموعه ورزشی شهید سرملیان، استخر، چمن و… را تجهیز کنیم که متاسفانه سیل آنچه داشتیم و داشتیم را از بین برد. برای شروع از اول . در بست سیل نیز کیدی های کریت کریت گرپت ازجمله 6 میلیارد تومان در جهت کے گل ولای و حمایت کے سے شد.

و افزود: بازدید وزیر ورزش و جوانان از نیروی انتظامی باعث شد تا دولت 10 میلیارد تومان برای بازسازی مجموعه ورزشی شهید سرملیان اختصاص دهد.

نماینده مردم سالمند و عادی در شورای اسلامی افزود: همچنین از محل اعتبارات وزارت نفت 6 میلیارد تومان برای توسعه ورزش شهرستان جذب شد که می شد در حوزه های دیگری مانند سلامت هزینه کرد. و … اما ما برای حفظ سلامت آن را ترجیح دادیم بیایید مردم آن را صرف ورزش کنیم.

وی با تاکید بر لزوم تسریع در ساخت و تکمیل زمین چمن مصنوعی مجموعه فوتبال شهید سرملیان خاطرنشان کرد: با توجه به ازدحام ترافیکی مجموعه ورزشی شهید سرملیان، لازم است عملیات احداث مجموعه ورزشی پیش برود. شماره 2 در پل

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم وزیر ورزش و جوانان در مراسم تحلیف این مجموعه حضور پیدا کند، گفت: مشکلات ورزش باید بر اساس اولویت ها دسته بندی و به وزیر و سایر اماکن ورزشی منتقل شود. جوانان به شیوه ای منطقی و معقول.

نماینده بانوان و آقایان در شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به ورزش بانوان در این شهرستان، همچنین گفت: توان ورزش بانوان بسیار بالاست به طوری که در صورت وجود بستر مناسب می توان شاهد دستاورد افتخارات بسیاری توسط بانوان ورزشکار در سطح ملی و بین المللی.

احداث خوابگاه ورزشی، افتتاح خانه جوان و استفاده از ظرفیت این صنعت در توسعه ورزش از دیگر مواردی بود که دادگاه به آنها اشاره و خواستار پیگیری آن شد.

* احدة جادة سلامت معافه جدی مردم پلدختر

در ادامه مدیر ورزش و جوانان پلدختر نیز با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی جزء سیاست های وزارت ورزش و جوانان است، گفت: توجه به اهمیت مردم شهرستان به موضوع تبلیغات عمومی ورزش و لازمه ارتقای سلامت جامعه، اجرای ورزش و جوانان ضروری است.»

مهرداد محمودی تعریف همکانی سرتکه های همگانی را نیازجدی مدرون کرد و کرد و وردید : راهتزی جدای سلامت در کیابان استهیه شهر از دامافات ردوم پلدختر است .

و با تاکید بر لزوم جدیت بعد از ورزش همگانی در بریج خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا پایلوت پل را گسترش دهیم.

مدیر ورزش و جوانان