اخبار استانی

ابراز همدردی مجموعه انتظامی با خانواده جانباختگان/ پلیس از نخستین دقایق حادثه در صحنه حضور دارد

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی در استان خوزستان،سردار” مهدی حاجیان” در حاشیه بازدید از ساختمان متروپل در آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با خانواده عزیزان جانباخته در این حادثه وآسیب دیدگان همدردی داریم وآرزوی سلامتی برای حادثه دیدگان این اتفاق ناگوار داریم.

وی افزود: فرماندهی کل انتظامی ضمن اظهار تأمل و تأسف از این ضایعه دردناک و همدردی با آسیب دیدگان و خانواده مکرم آنها را به اطلاع هموطنان عزیز می رساند که مأموران مدیریت وراهور از اولین زمان این اتفاق در صحنه های کنترلی را در دست دارند.

فرمان فراجا ادامه داد: با دستور ویژه فرمانده محترم کل فراجا، پلیس خوزستان ضمن آماده شدن کامل و بکارگیری تمامی امکانات لازم به منظور ارائه خدمات به حادثه دیدگان و همچنین بهبود ترافیکی، مدیریت و امنیت به منظور ارتقاء بهتر با هوشیاری و تلاش مضاعف تا ایجاد آرامش در صحنه از هیچ کمکی برای تسریع در روند مدیریت بحران و یاری رساندن به.

سرداری حاجیان افزود: بنده نیز به نیابت ازفرمانده محترم کل اداری کشور ضمن تسلیت به خانواده های داغدار، در محل حادثه ساختمان متروپل حضور پیدا کرده ام تا ضمن بازدید از صحنه تدابیر فرمانده محترم را به ایگان های مدیریت و خدماتی در حال امداد رسانی می کنند. .

وی در خاتمه ضمن تشکر از شهروندان فهیم آبادانی افزود: از مردم می بینند در منطقه حادثه حضور پیدا می کنند.

گفتنی است:در پی صدور دستور ویژه از سوی فرمانده کل مدیریت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر بررسی حادثه آبادان و بررسی وضعیت امنیتی و مدیریتی و مسائل پیرامونی این حادثه صبح امروز سردار “حسین ساجدی نیا” معاون عملیات فراجا و سردار “مهدی حاجیان” سخنگو و معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا راهی استان خوزستان شدند.

.

دکمه بازگشت به بالا