اخبار استانی

اجرای ۲۱ برنامه فرهنگی هنری ویژه دهه فجر در آبادان/ اکران فیلمها و موسیقی فجر در سینماهای اروند

محمد برکات; وی در گفت و گو با خبرنگار اخبار استانی در آبادان ضمن تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر گفت: دهه مبارک فجر و در نقاط مختلف شهر.

وی گفت: ویژه برنامه دهه فجر 1400 در این دفتر در حوزه های دینی، فرهنگی، هنری و آموزشی، انس با قرآن و اجرای طرح 14 روزه رسول اکرم (ص) (تفسیر) طراحی و اجرا شد. آیات کلام خدا) و مراکز هنری. محفل انس با قرآن کریم پنجشنبه 14 بهمن ماه از ساعت 19 الی 21 در حسینیه مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت و برگزاری مسابقات ورزشی (ویژه قرآن آموزان) با خانواده صاحبان بنی آل -اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زهرا(س) آبادان روز یکشنبه 27 در بخشی از این برنامه های بهمن ماه از ساعت 14 الی 20 در مرکز ورزشی اروندکنار از همین موسسه یاد کرد.

وی افزود: برگزاری مسابقات قرآنی 19 و 20 بهمن ماه از ساعت 8 الی 12 در محل موسسه فرهنگی قرآن و عترت صاحبان بنی الزهرا(س)، برگزاری مسابقات حفظ سی جزء قرآن کریم ویژه کودکان. 12 بهمن ماه و کارگاه صدا و کوک ویژه خواهر توسط مؤسسه قرآنی نور الهدی با برگزاری مراسم قدردانی از برگزیدگان سی امین یادواره قرآن کریم ویژه کودکان توسط مؤسسه قرآنی نور الهدی؛ محفل انس با قرآن، مسابقه حفظ و تفسیر و دهه فجر در ایام دهه فجر شامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت و فدای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در امامزاده یاس از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این مراسم است. فجر دهه انقلاب اسلامی این شهر است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان تصریح کرد: در ایام خجسته دهه فجر انقلاب اسلامی ولادت امام باقر(ع) را نیز در روز 14 بهمن ماه در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فدا یاس برگزار خواهیم کرد. نشستی با خانواده شهدا در موسسه فرهنگی قرآن و عترت فدک برگزار می کنیم.

برکت؛ با اشاره به اکران جشنواره ملی فیلم فجر در سینماهای آنلاین و آزادی آبادانگو در دهه فجر انقلاب اسلامی؛ یادآور شدند که از 15 بهمن ماه نمایشگاه کتاب در زمینی در ابتدای خیابان احمدآباد جنب مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه آبادان برگزار می کنیم.

وی مسابقه نقاشی مجازی و حضوری با موضوع «امام و انقلاب» آموزشگاه هنرهای تجسمی محمد جانی را برگزار کرد. جشن جنگ شادی روز جمعه هشتم بهمن ماه در سینما آنلاین؛ نمایش کودک و نوجوان «باغستون» در مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه آبادان; از سیزدهم تا پانزدهم بهمن ماه، نمایشگاه شخصی نقاشی تجسمی «شبرنگ» در مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه. برگزاری نمایشگاه عکس در مدرسه فیلم جزیره; برگزاری نمایشگاه ملی تجسمی فجر در گالری نمایشگاه هنرستان آزاد ترنج ابتدای بلوار ولایت (روسیه)؛ برگزاری جشن پیروزی انقلاب در سینماهای آنلاین و آزادی برای اکران فیلم های فجر همزمان با سی و هفتمین جشنواره استانی موسیقی فجر در سینما آزادی آبادان از دیگر ویژه برنامه های تدارک دیده شده برای دهه فجر انقلاب اسلامی است. آبادان در شهرستان.

46

دکمه بازگشت به بالا