اخبار استانی

اخبار کذب درباره تیم ملی والیبال نشسته ادامه خواهد داشت/در بوسنی هم افتخارآفرینی می‌کنیم

با آنا صحبت کردم

رئیس فدراسیون معلولین و معلولین گفت: تیم ملی والیبال در مسابقات قهرمانی جهان و انتخابی پارالمپیک در ایران نشسته است، بدون شک افتخار سربلندی خواهد داشت.

سید محمد شروین اسبقیان در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی آنا، با بیان اینکه حساسیت مسابقات والیبال قهرمانی جهان که در بوسنی برگزار شد بسیار بالا بود و فدراسیون جانبازان و معلولین در این راستا چه اقداماتی انجام داده است، گفت: وی گفت: بدون شک به حساسیت بالای مسابقات واقف هستیم و تمامی موارد لازم را برای موفقیت تیم ملی آماده کرده ایم. این یک رقابت جهانی خواهد بود و پارالمپیک در پاریس خواهد بود. برای ایران اهمیت ویژه ای دارد. تیم ایران از 9 بار حضور در بازی های پارالمپیک 7 بار عنوان قهرمانی را به دست آورد. بیش از 8 بازی کهرامن جهان شده است.

**شایعه محمول‌الخوری مهرزاد کزب است

वी राज्दा दाद: बा जेदित दर द्वाष्टै हा دوشمان می‌باگرید در پیرهده مردو گیور ایران و تیم ملی کاهرمان ما یاس و کوکاپر بکارند. به همین دیلیل هم تشکهه منوبو‌الثوری مرتزی مهرزاد را پیشکیند کُنی تسامی از اساس کزب است. اگر چنین موضوعی پیش می آمد من به عنوان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین نسبت به موضوع محتاط بودم. چنین داستانی از باطل اصلاً مطرح نشده است و اخبار در چنین زمینه ای بی اثر خواهد بود.

** ملی پوشان والیبال ستیته به عنوان برنده این مسابقات مشخص شدند

رئیس فدراسیون معلولین و معلولین با یادآوری این موضوع که تا شروع مسابقات، در طول مسابقات تا مرحله نهایی و حتی در مسیر بازگشت به ایران احتمال انتشار اخبار کذب مختلف وجود دارد، تاکید کرد: مربیان و سایر اعضای کادر فنی بسیار با روحیه و آماده به پایان رساندن مسابقات هستند. اعضای تیم ملی با انگیزه و مصمم هستند و فدراسیون های معلولین و معلولین نیز از آنها حمایت می کنند. در تیم ملی بود تا با عنایت المتعالی و دعای ردوم ایران بوجوهم در جدال با حریفان افتیکرآفرینی بھوهرد.

**ملی پوشان بیش از 150 روز اردو دردن

وی افزود: مشکلی به خصوص برگزاری اردوها و اعزام تیم ملی والیبال به ایران برای دیدار با رقابت های جهانی وجود ندارد. بیش از 150 روز اردو با بهترین کیفیت برگزار شده است. من مشکلی نداشتم و به سایت مسابقه والیبال مراجعه کردم. محمدرضا داورزنی ریاس فیدرة والیبال هم در اردوی هوزر دردن و با هم‌صهبت شیدن. از سوی وزیر استشبائی خوبی شورت کریت تا ویزای تعدد تیم ملی شد اسدر شد.

**مهرزاد اسلا محدل برای عزام هلده است

وی گفت: منشا این شایعه ممنوع الخروج بودن بازیکن مطرح تیم ملی والیبال از کجاست؟ чунни межами за регистрација казеб аст в иче мобильник наход наход. وزارت ورزش و کمیته ملی پارالمپیک در نهایت تلاش کردند تا تیم ملی والیبال بدون مشکل در مسابقات حاضر شود. مهرزاد اصلا مشکلی نداشت و هدف ایجاد حاشیه منفی در تیم ملی بود. مهرزاد در تمرینات آماده و سالم است و با قدرت با حریفان مسابقه می دهد. قطعاً شاهد عزت تیم ملی والیبال با همه اعضایش از جمله مهرزاد خواهیم بود.

** تكليف تكليف تكليف معاند معاند است

اسب گیان با تکید بر این بود که با تکید منتظرم مردم و اهالی رسانه از طریق خودشان اخبار سلامت عنوان را بفهمند و جامعه را از نگرانی خارج کنند. تیم ملی والیبال ستیته بدون تبدید افتیکرآفرینی می کند و این مهم با مهرزاد و یایک پیتایک میکدهد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا