اخبار استانی

اختراع دستگاه هوشمند آماده‌سازی اسپرم

محمدجواد سروقدی در حاشیه نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی که با دستگاه‌های آماده‌سازی اسپرم هوشمند در این رویداد شرکت کرد با حضور در غرفه خبرگزاری آنا اظهار داشت: این دستگاه با توجه به مورفولوژی طبیعی اسپرم و بر اساس رفع معایب روش‌های روتین که در مقالات معتبر ارائه می‌شود. به چاپ رسیده طراحی شده و هدف از این اختراع آماده سازی نمونه اسپرمی در کمترین زمان ممکن است.


بیشتر بخوانید:

ماده‌سازی خون برای آزمایش با نانوفیلتر

آسودگی خاطر و بهره‌وری انرژی با فناوری خانه هوشمند

دستگاه‌ساز دانش‌بنیانی وارد بازار شدند

دستگاه «برق همراه» جایگزینی برای روشنایی‌های اضطراری


وی افزود: از دیگر موارد این دستگاه جداسازی اسپرم با آسیب DNA بوده است که در روشهای روتین این بوده است به دلیل جداسازی اسپرم با مورفولوژی خوب و با کمترین میزان آسیب DNA، شانس باروری موفق نیز افزایش چشم.

اختراع دستگاه هوشمند آماده سازی اسپرم

این مخترع جوان و مدیر عامل شرکت «نیکزاد سرو گستر» بیان کرد: دستگاه‌های اسپرم آماده‌سازی برای آماده‌سازی نمونه‌های اسپرمی وابسته به هیچ‌گونه مواد شیمیایی یا تجهیزاتی مانند سانترفیوژ نبوده است که این امر می‌تواند در سلامت اسپرم خارج شود. را بیش از بیش افزایش دهد.

دانشجوی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: مهم‌ترین و اساسی‌ترین هدف این انتخاب کاهش هزینه‌های درمان نازایی برای زوجین و کاهش هزینه‌های جانبی برای آزمون رشته و افزایش نرخ باروری است.

به گزارش آنا، رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به‌منظور معرفی تجهیزات، محصولات، فعالیت‌ها و فعالیت‌های حوزه‌ای و نوآوری دانشگاه با هدف ارائه درمان برای ایجاد نوپا و دانش‌بنیانی و فرصتی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد راهاندازی. این دانشگاه با شعار ۱۰۰۰ گروه پژوهشی و زیرساخت، ۱۰۰۰ ایده و استارت‌آپ و ۱۰۰۰ شرکت فناور و خلاق از هشتم داه رص

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا