اخبار استانی

اختلاس به گروه خونی آجورلو نمی‌خورد/ قوز بالای قوز در استقلال زیاد داریم

با آنا صحبت کردم

پیشکسوت تیم استکلل گفت: آجورلو مشاهده اختلاس کرده بهده ولی انیاز است تا در مدر این سلما کند کند.

حسن روشن در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزشی آنا، درباره پنجمین حضور علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال گفت: تغییرات در مدیریت باشگاه استقلال زیاد است و مشخص نمی کنند که چرا فلانی. می آید و چرا نفر قبلی می رود؟ مردم انتظار دارند دلیل این تغییرات را بدانند و بفهمند در باشگاه محبوبشان چه خبرهایی می گذرد. آجورلو در حلیا اوازد شد که فیشتا کوبی و هلا نوبت به فتح الله زاده است. فردی که به لطف مدیریت های قبلی در استقلال تجربه کافی برای حضور در این باشگاه را دارد و از طرفی عاشق چنین پستی است.

وی با اشاره به اینکه مشکلات مالی و بدهی ها توافق جدیدی در مدیریت باشگاه نیست، خاطرنشان کرد: هر مدیری که برای استقلال انتخاب شد، به این موضوع اشاره کرد که باشگاه را با بدهی تحویل گرفت و هر مدیری که از باشگاه رفت. از این موضوع به عنوان بدهی به باشگاه یاد می شود. حال این سوال پیش می آید که چرا با وجود اینکه مدیون هستید این پست را قبول می کنید؟ تنها مدیری که در زمان رفتنش گفته بود با بدهی کمتری نسبت به قبل باشگاه را تحویل می گیرد و به سرمربی بعدی واگذار می کند. هونو يك مديراعل نيامده كه بدون دهب بدون كلبام را به المديرا بسارد.

پیشخوت истеглав افزود: در مورد آنچه در گذشته گفته شد مبلغ زیادی از دست رفته اند، برای من قابل قبول نیست زیرا مدیریت به شکلی نیست که چنین اتفاقی رخ دهد. فتح‌الله‌زاده هم گفت که اجورلو به آجورلو درد درد هم حم میتوستم آجورلو من حما متعددة هذا خلاس خود را ساخته است. ممکن است یکی از کارمندان بدون اطلاع او دست به چنین کاری بزند که چنین امکانی نیز بسیار ضعیف است، اما انجام چنین کاری برای او ممکن نیست. سیدرضا افتخاری تنها مدیر باشگاه استقلال بود که به جرم جعل اسناد و مدارک آکادمی این باشگاه با پنج سال محرومیت از مدیریت و 50 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. احرة اجورلو هم نیاز است تا و در مدر ین سلما کند کند.

وی در خصوص اینکه فتح الله زاده گفته بازنشسته نیست و پول بیمه می دهد، گفت: فتح الله زاده چندان سمت مدیریتی نداشت و در فضای دولتی و اداری استخدام نمی شد. شغلی دارد که به گفته خودش فداکار و از خودگذشتگی است. پس بازنشسته نیست و می‌توندی مدیرعام استدل بهده.

وی در مورد اینکه استقلال از فروش بخشی از سهام خود از طریق ارز درآمد بالایی داشت و می توانست با این پول بدهی خود را به طلبکاران بپردازد، گفت: مالکان باشگاه استقلال مردم هستند و پول شخصی وجود ندارد. می توان خرج کرد. البته حساب و دفاتر باشگاه مشخص نیست و دولتی که بخشی از سهام را به مردم واگذار کرده باید به بهترین نحو از طریق بورس پول جمع آوری کرده باشد. قوز بالای قوز در استقلاد زیاد دریم و نیم‌توان پول مردو را به کرج کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا