اخبار استانی

ارائه چهار رشته جدید در دانشگاه صنعتی بهبهان

اخبار استانی/ خوزستان معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان از اضافه شدن چهار رشته جدید در.

دکتر مجید مرادی‌زیرکوهی در وگو با اخبار استانی، با اشاره به اضافه شدن چهار رشته جدید در این دانشگاه، اظهار کرد: بر اساس سیاست‌های جدید مدیریت دانشگاه مبنی بر توسعه رشته‌های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی مورد نیاز گفت و با پیگیری‌های صورت‌گرفته موفق به چهار رشته شد. جدید شدیم.

وی ادامه داد: با تصویب شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری مجوز رشته‌های جدید برای پذیرش دانشجو در مهرماه ۱۴۰۱ صادر شده و از مهرماه در این رشته‌ها پذیرش می‌شود، البته پیش از این نیز مجوز ایجاد سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد. ارشد اخذ شده بود.

معاون آموزشی وتحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان با اشاره به رشته های جدید افزوده شد، عنوان کرد: مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی، میکروبیولوژی در مقطع کارشناسی، زیست فناوری گرایش میکروبی (بیوتکنولوژی) در مقطع کارشناسی ارشد و مهندسی مدیریت و کنترل بیایان در مقطع کارشناسی ارشد. هار رشته گرایشی هستند که از مهرماه ۱۴۰۱ پذیرای دانشجویان خواهند بود.

مرادیزیرکوهی در پایان گفت: پیش از این نیز مجوز اخذ سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد شامل مهندسی مکانیک گرایش انرژی، مهندسی انرژی گرایش سیستم‌های انرژی و رشته زیست شناسی گرایش فیزیولوژی گیاهی اخذ شده بود. جمعا امسال هفتم رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به رشته های موجود اضافه شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا