عمومی

ارجاع متقاضیان دریافت وام ازدواج به شعب بانکی؛ ظرف ۱۵ روز

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: بانک مرکزی موظف به ارجاع متقاضیان شد و آنها متوجه شدند که حداقل 15 روز است که با شعبه مربوطه ازدواج کرده اند.

به روگر اخبار استانی، وحید یامین پور وی در صفحه توئیتر خود با اشاره به جلسه امروز شورای عالی جوانان به ریاست رئیس جمهور، درباره برخی از مصوبات این شورا نوشت: کانون موظف است حداکثر تا 15 سال متقاضی را به شعبه مربوطه ارجاع دهد. روزها.

وی همچنین در توییت دیگری ادامه داد: آیین‌نامه‌ای تصویب شده است که برای برگزاری جشن عروسی ارزان‌تر، همه دستگاه‌های دولتی و نهادهای دولتی موظف هستند حداقل از ۲۰ درصد از مراکز آموزشی و فرهنگی خود از جمله تالارهای خود استفاده کنند. ، تالارها و باشگاه ها برای جشن عقد در اختیار جوانان قرار می گیرد.»

معاون امور جوانان ضمن بیان اینکه کمیته های تنظیم ازدواج باید در سراسر کشور به ریاست استاندار و دبیر امور جوانان تشکیل و با تلفیق ظرفیت های مردمی بر اجرای آیین نامه فوق نظارت کنند. وی در توئیتی دیگر افزود: در بلوماسی عموری به راهتزی به راهتزی جماعت جوانان اورکزین اکو (و سایر کلاکهای اکو) با دیگران با سایر امور عمور آمورین را به امع را به امال.

عرض المعلومات دونزوج وام توفاده به شب بانکی;  در 15 روز

عرض المعلومات دونزوج وام توفاده به شب بانکی;  در 15 روز

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا