اخبار استانی

اردوی راهیان نور امسال به صورت مجازی برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از قزوین به نقل از روابط عمومی موزش و پرورش استان ، نقی سیاهکالی مرادی در این باره اظهار داشت: با توجه به این که بیش از دوسال از جمهوری اسلامی است ویروس رونا می گذرد بسیاری از فعالیت ها از جمله اردوهای راهیان نور هم تحت تأثیر این قرارگیری و شرایط تغییر قرار گرفته است.

وی بیان کرد: امسال نیز مانند سال گذشته اجرای اردوی راهیان نور به جای اعزام به مناطق به صورت مجازی و در بستر سامانه شاد برگزار می شود.

سیاهکالی مرادی بیان کرد: موضوع اردوهای راهیان نور در واقع یک فرصت فرهنگی و تربیتی است که دانش د دوران دفاع مقدس می شوند و تجربه ارزشمندی برای خود به ارمغان می آورند.

5

سرپرست موزش و پرورش استان قزوین افزود: دانش‌آموزان در این سفر معنوی ـ مجازی از مناطق عملیاتی لباس شلمچه ، طلائیه ، فکه ، پادگان دوکوهه ، فتح المبین ، اروندکنار ، هویزه ، مسجد جامع رمشهر ، چذابه و دهلاویه بازدید می‌کنند.

سرنگ ابراهیم رسولی فر رئیس بسیج دانش آموزی استان قزوین نیز در این مراسم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان دانش آموزان با برگزاری مراسم فرهنگی به ویژه اردوی راهیان نور تاکید و از زحمات آموزش و پرورش استان قزوین در ای

همچنین در ادامه این مراسم، از پوستر اردوی راهیان نور استان قزوین رونمایی شد.

اردوی راهیان نور از دوم تا چهارم اسفندماه سال جاری به صورت مجازی و از طریق شادی برگزار می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا