اخبار استانی

از استقبال از ایده‌های شهری تا پیشنهاد نامگذاری پارک مشاهیر در شورای اسلامی شهرکرد

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از چهارمحال و بختیاری، مصطفی حیدری در یکصد و سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر با اشاره به لزوم تکریم مشاهیر و مشاهیر شهر و شناسایی و شناسایی معرفی آنها به نسل جوان، ابراز داشت: بنیان ایران شناسی در استان نقطه قوتی است چرا که استان شهر شهرکرد دراید بروگی و کردینی است که، اسامی و سدانه انها بید کامه باشد.

تنگـنظری‌ها منای ترکیں شهرکرد

رياس شوري اسلامي شهركرد افزود: اگرچه شهرستان مركز تعاملات استان است و اقوام و نخبگان مختلف در كنار يكديگر زندگي مي كنند، اما برخي تنگ نظري ها و تشتت هاي اجتماعي مانع پيشرفت شهرستان مي شود.

یوسف صادق وی همچنین در این دیدار خاطرنشان کرد: با وجود اینکه افراد زیادی از شهرستان و استان جایگاه های قابل توجهی در پایتخت دارند اما متاسفانه استان جایگاه مناسبی در توزیع اعتبارات ملی ندارد.

پذیرش مدیریت شهری از ایده ها

نایب رئیس شورایی اسلامی شهرکرد افزود: مدیریت شهری از ایده ها و نظرات نخبگان در بحث های مدیریتی و به ویژه در این مقطع زمانی در بحث طرح جامع شهر، طرح جامع ترافیک و همچنین چشم انداز 20 ساله و شهر عملیاتی 5 ساله استقبال می کند. پلان و هرکس که در آن بیگر و ایا نازیر هدید با تما جود پوترای یشان هدیم.

فرشاد کراگپور همچنین مرحوم داراب رئیسی در این دیدار با اشاره به درگذشت شاعر بزرگ بختیاری، اشعار فراوانی در وصف پیامبر (ص)، امام اطهار (ع)، امام خمینی (ره)، رهبری سروده است. از بزرگترین انقلاب و انقلاب اسلامی، اشکالی ندارد

رئیس کمیسیون عمران و زیربنایی شورای اسلامی شهر گفت: در راستای تعلیق تعلیق بونداد ایرانشناسی استان شوریه اسلامی در راستای تعلیق تعلیم به ایند به ام علی.

بانک بناکی بنکی کیران استان شود کود

محمدرضا بیاتی همچنین در ادامه این نشست با اشاره به اینکه بالون سازی فرهنگی توسط بنیاد ایرانیان ایجاد شده است، گفت: با توجه به اینکه بانک های اطلاعاتی مختلفی توسط بنیاد ایرانیان ایجاد شده است، توصیه می شود بانک اطلاعات خیرین شهرساز نیز آماده باشد.

رئیس کمیسیون شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به وجود علما و بزرگان فراوانی چون فرزان، فرزانه، نحوی و منزویها، داراب افسر و مرید محمدی، داراب رئیس و سایر اندیشمندانی که در فرهنگ شهر تأثیرگذار بوده اند.

بیاتی گفت: کمیسیون های مختلفی در شورا فعال هستند که می توانند زمینه همکاری با بنیاد علم ایران را در استان فراهم کنند و به همکاری ها عمق دهند.

ماشاءالله وی همچنین در جلسه بعدی گفت: عظمت استان و قدمت طولانی آن قدمتی طولانی دارد و بزرگان در عرصه های مختلف فرهنگی، تاریخی، اجتماعی، علمی، ادبی، هنری و مذهبی درخشیده اند. در استان روشن است و برخی از آنها بهشتی شده اند».

رئیس شورای فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، داوطلبان و بانوان شهرکرد اسلامی گفت: آثار بزرگی که این بزرگان خلق کرده اند باعث سربلندی و سربلندی ما خواهد شد و ماندگار خواهد بود.

نامگی بکشی از پارک تهلیجان به نام پرک مشاهیر

ایجاد پارکی مجلل در شهر ضروری بود و تعریف شد: منطقه شمالی تهلیجان و منطقه جنوبی پارک ملت قابل استفاده و نامگذاری به عنوان پارک عابر پیاده است.

46

دکمه بازگشت به بالا