اخبار استانی

از مشاوره دیجیتالی به دانش‌بنیان‌ها تا ایجاد فرصت‌های شغلی در بسته «پژوهشگر نخبه»

در گفت‌وگو با آنا شد انتشابه;

دکترای مهندسی مکانیک و فعال در حوزه فناوری از ساخت دوره های آموزشی مبتنی بر یادگیری خرد و مشاوره با شرکت های حوزه آموزش دیجیتال.

سامان امینیان، مدیر واحد فنی “دانش دائمی” (اسکلیاگیت) مستقر در مرکز توسعه واحدهای فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در تشریح عملکرد و فعالیت های این شرکت گفت: که با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان نیاز به تغییر و تحول در ساختار است آموزش از حالت سنتی به آنلاین و گسترش زیرساخت ها و فرصت های ایجاد شده در این زمینه در سال 1400 تصمیم به ایجاد یک شرکت آموزش آنلاین در راستای در دسترس بودن و ایجاد فرصت های شغلی جدید در این زمینه.

دکترای مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه این شرکت از پاییز 1400 در مرکز آموزشی سنندج تاسیس شده است، ادامه داد: خدمات این شرکت از جمله برگزاری دوره های آموزشی آنلاین، کمپین های آموزشی-پژوهشی، ساخت دوره های آموزشی مبتنی بر یادگیری خرد (یادگیری کرد) و صوریکی و شرکت به شرکت دانش بنیان در هوزا تعریف دیگال است.

وی ارائه خدمات در کشور عراق (بخشی از کردستان) و ارائه محصولات و بسته های آموزشی به زبان این کشور (کردی) را از اهداف اصلی این شرکت دانست و افزود: فعالیت این شرکت از سال 1400 آغاز شد. در این دوره موفق به ارائه آموزش به بیش از 10 هزار دوره و دانش‌موز و بیش از 800 ساعت دوره شد. در تابستان 1401 یک کمپین تحقیقاتی نخبگان را تشکیل دادیم که با بیش از هزار شرکت کننده رکوردی برای دوره های آموزشی آنلاین است.

در زمینه علم و فناوری، حوزه فعالیت تکنسین تک به گفته خودش، در زمینه آموزش آنلاین مبتنی بر یادگیری کلان، مشاوره کسب و کار و کسب و کار، بسته های آموزشی و ارائه محصولات و خدمات فعال است. در کشور همسایه (عراق). اما امید است تا پایان سال با تدابیر اندیشیده شده بتوانیم به دانشگاه کمک کنیم.

திர்ப்ப்பு திட்டு ஬ேர்புப்புர்ப்பார் ஬ேர்புப்புர்ப்பார்

Аминиан район пакция (басть) разучегг нахбех данстан ра пакки(басть) находга нахбехга на гамина на район پاکش(басть) находга находжа в гати: این بسته به عنوان غنی ترین و کامل ترین بسته پژوهشی شامل 15 ساعت آموزش اصولی و اصولی معرفی شده است. مبانی تحقیق (پروپوزال، پایان نامه و پایان نامه) و 8 نرم افزار تحقیق ضروری. از طرفی برای اولین بار در ایران آموزش فتوشاپ توسط آکادمی ارائه می شود که نقش بسزایی در کیفیت پایان نامه ها و مقالات ارسالی ایران خواهد داشت و می تواند به پیشرفت علمی کشور کمک شایانی کند.

وی کمبود بودجه برای تبلیغات، ترجمه و ارائه محتوا برای کردستان عراق به منظور تجاری سازی محصول را تشخیص داد. اما امید است از نظر مالی حمایت ها بیشتر شود تا بتوانیم به اهداف خود برسیم و به کشور برسانیم.

فعال در حوزه فناوری، برگزاری جلسات تیمی مشترک و استفاده از تجربیات و دانش شرکت ها (به ویژه شرکت های دارای رشته یا رشته مشابه یا یکسان) – که به آن جلسه طوفان فکری می گویند – بسیار موثر است و یادآور شد: کار بر اساس مفهوم “دانمارکی Afrinan ngın mandeğan” با بهره گیری از فرصت های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تبدیل این مشکلات به فرصت.

به رابوت انا از جملة علی تعلیمهاینی امان، چاپ بیش از 10 مقاله بین المللی، چاپ چندین مجله ISI، عضویت در بنیاد ملی نخبگان، دانشجوی ممتاز ارشد و دکتری علوم و تحقیقات تهران، رتبه 20 در مسابقات دکتری 2017، مشاور و راهنمای بیش از 10 دانشجوی کارشناسی ارشد و بشکل ارشد د در در دوردستان کردستان، کاپا و اینترنت کار کتاب و مدیراعال نوستو کیشوری برگزیده سال 1400 است.

انتهای پیام/40062/

دکمه بازگشت به بالا