اخبار استانی

استاندار البرز:‌ تولیدکنندگان به فناوری‌های نوین مجهز شوند

به گزارش اخبار استانی مغرضانه; ˈمجتبی عبداللهیˈ روز جمعه در بازدید از کارخانه فخر ایران با بیان اینکه این واحد در گذشته خدمات شایسته ای را به نیروهای مسلح و سایر مردم ارائه می کرد، افزود: دنیای امروز دنیای رقابت و ساخت و ساز و تکنولوژی روز است. و هر چه از امکانات بیشتری استفاده کنند، موفق ترند.

وی ادامه داد: کیفیت در تولید فناوری و کالا روز به روز در حال پیشرفت است به طوری که نمی توان یک مجموعه را یک جا نگه داشت و انتظار استقبال و پذیرش مصرف کنندگان را داشت.

عبداللهی گفت: امروز محصولات نساجی و پوشاک بسیار خوبی در کشور وجود دارد که در این رقابت شدید وارد بازارهای جهانی شده است.

وی افزود: برای تحریک و توسعه سربلندی ایران باید با کمک فعالان این عرصه راه حل اساسی پیدا کنیم.

استاندار البرز گفت: صنعت ایران نسبت به کشورهای همسایه در جایگاه بالاتری قرار دارد اما نیازمند ساماندهی و تمرکز بر شکوفایی است.

وی افزود: درخشش ایران در کشور همچنان ادامه دارد، اما باید جایگاه خود را بازیابد و به شرایط مطلوب تری دست یابد.

عبدالله گفت: البته فخر ایران به عنوان یک نهاد حاکمیتی در نوسازی تجهیزات و امکانات خود مشکل دارد اما باید نوآور و خلاق بود.

وی افزود: از تمام اختیارات و توان خود برای رفع مشکلات و مشکلات این واحد استفاده خواهم کرد.

استاندار البرز گفت: هم اکنون تمامی استانداران و مدیران حوزه کشاورزی استان را بسیج کرده ایم تا با ایجاد گلخانه در زیرساخت ها کار کرده و به کسانی که وارد این حوزه می شوند کمک کنند.

وی افزود: از فعالیت های سازمان اتکا در زمینه فعالیت برای گسترش کشت گلخانه ها در فضای موجود حمایت می کنیم و در این راستا گروه جهاد کشاورزی در کنار این مجموعه خواهد بود.

عبداللهی گفت: اتکا برای ایجاد مجتمع بین راهی اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وی افزود: با توجه به موقعیت سرزمین های پرافتخار ایران، ایجاد فروشگاه های مرکزی در سطح تولیدکننده پیشنهاد می شود و بدون شک استقبال مردم خواهد شد.

48

دکمه بازگشت به بالا