اخبار استانی

استفاده از ظرفیت های شرکت‌های دانش بنیان و تفکرات نو در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی

  استفاده از شرکت های دانش بنیان و تفکرات نو در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجا

در مراسم معارفه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی پیمان آرامون مدیرکل جدید راهداری و حمل ونقل جاده ای استان به استفاده از ظرفیت ها و شرکت های دانش بنیان و تفکرات نو در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی بیان می شود.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از آذربایجانغربی، آیین معارفه پیمان آرامون به عنوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی با حضور مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجانغربی و مسئول استانی و شهرستانی در سالن آمفی تئاتر این اداره کل برگزار می شود. .

مدیرکل جدید راهداری و حمل ونقل جاده آذربایجان‌غربی در این جلسه گفت: اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده آذربایجان‌غربی جزوه اداره کل توسعه پایدار استان و کشور است که می‌توان از این پتانسیل برای توسعه منطقه و تبدیل آن به هاب اقتصادی و کشاورزی استفاده کرد.

وی افزود: دستگاه های مجموعه راه های شهرسازی در استان بی شک نقش بزرگی در توسعه زیرساخت های حمل و نقل و نگهداری آنها خواهند داشت که به عنوان مثال می توان آنها را در حمل و نقل و انتقال کالا به منظور کاهش آن در حمل و نقل و حمل و نقل قرار داد. جاده ای و در جلوگیری از آسیب بدنه راه نشان می دهد که سالانه و زمان زیادی بر

آرامون ادامه داد: کاهش سوانحات جاده ای و جلوگیری از حتی یک نفر از فوتی در محورهای مواصلاتی استان، دارای اهمیت بالایی است که در این راستا تلاش مضاعفی برای ساختن و نقاط حادثه خیز و حذف علائم و خطایی در محورهای مواصلاتی استانی انجام می شود.

وی بیان کرد: در بحث پایانه های مرزی برنامه سازی و همچنین رفع تسریع در ترد و عبور و م.

آرامون با اعلام استقبال از تفکرات نو و پیشنهادهای سازنده استفاده از شرکت های دانش بنیان و تشکیل اتاق فکر را جزو برنامه های توسعه و ایمن سازی محورهای مواصلاتی و حمل و نقل جاده ای عنوان نمود.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده آذربایجان‌غربی رضایتمندی و ارتقای سازمانی پرسنل رای و شایستگی، تحصیلات، آموزش و پرورش جزییات جزئی لازم برای بیان این موارد و افزودن کواهد کرد.

وی اظهار امیدواری کرد سال آینده وضعیت راهداری وحمل و حمل و نقل جاده ای استان در نقطه‌ای مطلوب‌تر اط شو.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا