اخبار استانی

استقلال با مهاجمان طراز اول نباید مشکل گلزنی داشته باشد/ تیم ساپینتو از صدر جدول دور نیست

پیشکسوت استقلاد در گفت و کو با آنا:

پیشکوت تیم استقلاد گفت: مهاجمان در یستکلل خوب هستند و باید مشکل گلزنی این تیم برطرف شود.

محمدرضا مهرانپور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزشی آنا، درباره محرومیت استقلال در دیدار خانگی مقابل آلومینیوم اراک که در دقایق پایانی با یک بازیکن کمتر بازی می کرد، اظهار کرد: با توجه به اینکه استقلال مدافع عنوان قهرمانی است. تیم هایی که با این تیم بازی می کنند با حداکثر آب بازی می کنند و تمام حواسشان به خوردن گل است. منتظر برتری استقلال نسبت به آلومینیوم بود اما رقیبی بود با برنامه ای که در کارهای دفاعی داشت و بدون اینکه متوجه شود زمین را رها کرد.

وی با توجه به اینکه این دومین بازی است که مهاجمان نمی توانند دروازه حریف را باز کنند و یک هفته پیش این بازیکن با گل به خودی 3 امتیاز کسب کرد، گفت: اگر تیمی مهاجم خوب نداشته باشد، اما موقع به نمر آن کار نمی‌شوند. تیمی که در حمله خوب و درجه یک مشکلی برای گلزنی ندارد. بازیکنان باکیفیتی زیادی در خط حمله حضور دارند و گل نخوردن آنها به خواست و تمرین مربی است. به گفته سرمربی پرتغالی استقلال با برنامه هایی که دارد و با توجه به شناخت بهتری که از تیمش دارد می تواند مشکل گلزنی استقلال را حل کند.

وی با یادآوری اینکه تیم ساپینتو تنها 2 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد، گفت: ساپینتو به شناخت کامل فوتبال ایران نیاز دارد تا بتواند کفش های آبی را با کیفیت بالاتری به زمین بیاورد. او کار خود را با جدیت زیاد دنبال می کند و تیمی دارد که سعی می کند با همه همکاری کند. بدون شک با تیم هایی که آن را جمع آوری کرده اند به سطح بسیار خوبی می رسد و شاهد نمایشی زیباتر از آب های پایتخت خواهیم بود. ساپینتو اسیلامند به کیں ایستل است و تیمش از صدر جدول نیست دور. در این مدت تغییرات مدیریتی صورت گرفته و آمدن مدیر جدید روی عملکرد تیم تاثیرگذار است.

مهرانپور گفت: متاسفانه داوری از فصل اول با مشکل مواجه شده و تا زمانی که سیستم پشتیبانی ویدیویی VAR وارد نشود، مشکلات داوری حل نمی شود. کارشناسان باید این پرونده را قضاوت کنند، آنها به پایداری و آلومینیوم نگاه می کنند و سپس می توانیم به شیشه روکش آبی پرتغالی نگاه کنیم. یک اشتباه می تواند به یک تیم کمک کند و یک هفته بعد تیم دیگری متضرر خواهد شد. در بازی سباهان و تراكتور بازی بازی بازی بازی بازی بازی بازی بازی بازی بازی بازی فقط در صورت درست یا نادرستی تصمیم گیری در طول این بازی، باید کمک آنها را در طول بازی بپذیریم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا