اخبار استانی

اعتبارات پژوهشی فارس باید افزایش یابد

کریمی: کریمی کریمی فارس باید بادیک عبدید

معاون توسعه مدیریت و منابع استان فارس با بیان اینکه باید اعتبارات پژوهشی در استان فارس افزایش یابد، گفت:

به روگر اخبار استانی از فارس عبدالعلی کریمی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی فارس گفت: هفته پژوهش و فناوری نمادین است تا دستاوردهای پژوهشی در معرض دید عموم قرار گیرد و تلاش و کوشش یکساله در این زمینه می تواند قدردانی شود

و ادامه داد: در دنیای قدرتمند امروز نباید به فکر خود باشیم. دشمنان تمام امکانات خود را به پایان رسانده اند و تلاش می کنند صلابت، قدرت و توان این کشور را به زانو درآورند.

کریمی کردی کرد: در مه‌های اخریه دوشمان جنگ هنکی راه کھہہہ۔AND; آنها به ما فشار زیادی می آورند و سعی می کنند ما را از مسیر بزرگی که قبلا در پیش گرفته بودیم بازدارند و ما را شکست دهند، زیرا متوجه شدند که این کشور می تواند در عرصه های علمی و پژوهشی حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی با بیان اینکه همه دشمنان برای جلوگیری از پیشرفت کشور جمع شده اند، گفت: با همه تحریم ها و محدودیت هایی که دشمنان ایجاد کرده اند، کشور به پیشرفت خود ادامه می دهد و بر موفقیت های خود می افزاید.

کریمی کرد: در کارگوه کرکوه در یک کے با دید کا دید استان فارس کے کے کے کے تعلاجی اناء شد; این تحول که به نوعی گسست از گذشته بود، این بود که کارگروه و پنج زیرمجموعه مهم را اجرا کردند.

وی به معرفی این پنج کمیته پرداخت و گفت: کمیته های تشکیل شده در این کار کمیته های «حفاظت آب و محیط زیست»، «انرژی»، «تولید، اشتغال و سرمایه گذاری» و «آسیب جامعه» و «نظام سلامت» هستند که در طول یکساله در گذشته جلسات سازماندهی شده با حضور کارشناسان این حوزه و مدیران دستگاههای ذیربط تشکیل شد.

کریمی همچنین با بیان اینکه اعتبارات پژوهشی برای اهداف پژوهشی موجود است؛ به هیچ وجه پاسخگو نیست، گفت: پیگیری های لازم انجام شده تا تحقیقات با قاطعیت بالاتری انجام شود.

و گفت: از همه دستگاه ها می خواهیم که تعاملات بیشتر و بهتری با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع فارس با بیان اینکه این استان از ظرفیت بالایی در حوزه پژوهش و فناوری برخوردار است، گفت: هیچ شرایطی بهتر از شرایط فعلی در استان برای پیشرفت پژوهش وجود ندارد و امیدواریم شاهد نتایج خوب و ملموسی از تحقیقات و تحقیقاتی باشیم که باید انجام شود

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا