اخبار استانی

اعزام مشمولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی پایه خدمتی آبان ۱۴۰۰ 

اخبار استانی / مازندران وظیفه عمومی معاون دستور انتظامی استان روز شنبه 22 نوامبر اعلام کرد که پایگاه خدمات آبان را همزمان از چندین شهر اعزام می کند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ محمدرضا کریم پور در تشریح این خبر گفت: به گفته سازمان وظیفه عمومی ناجا مبنی بر استقرار سربازان ، اعزام سربازان دانشگاهی و غیر دانشگاهی به پایگاه خدماتی در تاریخ 1 اکتبر ساعت 6 صبح انجام می شود. دو نقطه در استان

وی تعیین کرد که ساکنان گلوگاه ، بهشهر ، نکا ، میاندورود ، ساری ، جویبار ، سیمرغ ، قائم شهر ، سوادکوه ، بابل ، آمل ، فریدونکنار و بابلسر در 2 کیلومتری محل واقع در پارک شهید زارع در ساری ، ساری واقع شده اند. فرستاده شود

کریم پور اظهار داشت: زندانیان ساکن در شهرستانهای محمودآباد ، نور ، نوشهر ، چالوس ، کلاردشت ، عباس آباد ، تنکابن و رامسر باید به مجموعه تفریحی سیترا (ساحل حسینی) شهرستان نوشهر مراجعه کنند تا به مراکز آموزشی اعزام شوند.

نماینده خدمات عمومی فرماندهی انتظامی مازندران افزود: بازداشت شدگان قبل از ورود به مراکز آموزشی باید بهداشت فردی را رعایت کنند و لوازم بهداشتی و شخصی از جمله ماسک و مواد ضدعفونی کننده داشته باشند.

کریم پور به بازداشت شدگان توصیه کرد: با توجه به محدودیت اعزام سربازان به مرخصی به دلیل آموزش ، کلیه اسناد اعزام و اسناد مربوط به ازدواج ، پدر نظامی ، فوت والدین یا جانبازان باید درج شود.

وی همچنین بر ضرورت جلوگیری از شیوع بیماری عروق کرونا قلب تأکید کرد و تاکید کرد که در سایت فرستاده شده هیچ عزیزی وجود ندارد.

در نهایت ، کریم پور اظهار داشت که در ماده 58 قانون خدمات کشوری آمده است که کارکنان خدمات عمومی در طول مدت مورد نیاز برای تحقیق یا انتشار ، در صورت عدم ارائه در مهلت مقرر ، اعلام نشده و پس از دستگیری مطابق قوانین اعلام می شوند. این قانون به رسمیت می شناسد که آنها قادر به خدمت و مجاز به اعزام به کار هستند و به ترتیب زیر با آنها رفتار می شود:
1- اگر غیبت اولیه در طول دوره صلح کمتر از سه ماه و کمتر از 15 روز در طول جنگ باشد ، یک سرویس اضافی سه ماهه و بیش از سه ماه در طول دوره صلح و بیش از 15 روز با یک دوره اضافی اعمال می شود. خدمت 6 ماهه در جنگ.
2- برای کسانی که در زمان صلح در طول جنگ بیش از یک سال و دو ماه غیبت اولیه داشته اند ، علاوه بر خدمات اضافی فوق الذکر ، آنها پناهنده محسوب می شوند و به مراجع ذیصلاح قضایی ارائه می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا