اخبار استانی

اعلام آمادگی سرمایه گذار صربستانی جهت اجرای طرح جامع پل خلیج فارس

به گزارش خبر شبکه قشم، علی درویش پور که در جمع جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، اجرای طرح جامع پل خلیج فارس را از پروژه های اولویت دار منطقه دانست. بهبود فرآیند کسب و کار و خدمات.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین بر لزوم ارائه ضمانت نامه های بانکی بین المللی مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی و آمادگی برای اجرای این طرح در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد.

وی افزود: اجرای این پروژه در سطح دولت، در سازمان برنامه و بودجه، در وزارت نفت … نیاز به هماهنگی دارد که خوشبختانه اراده جدی برای انجام هر چه سریعتر این پروژه وجود دارد. “

درویش پور افزود: پل خلیج فارس موجب جذب سرمایه گذاری های بزرگ داخلی و خارجی بخش خصوصی و در نهایت تحولات کلان اقتصادی در منطقه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، پردراگ ماکسیموویچ مدیر گروه پریمکس نیز در این نشست از اراده جدی این مجموعه برای اجرای طرح جامع پل خلیج فارس در کمترین زمان ممکن خبر داد.

وی همچنین آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در پروژه توسعه بندر کاوه، احداث راه آهن و مجتمع های فولادی منطقه همراه با انتقال فناوری و تجربه اعلام کرد.

مدیر گروه پرمکس همچنین از آمادگی کامل این مجموعه برای نهایی شدن توافقنامه و آغاز اجرای پروژه پس از اخذ مجوزهای لازم از دولت جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

شایان ذکر است که طرح جامع پل خلیج فارس شامل احداث پل خلیج فارس، بزرگراه، مسیر ریلی و توسعه بندر کاوه و در نهایت اتصال جزیره قشم به کریدور شمال به جنوب است. .

سرمایه گذار صربستانی آمادگی خود را برای اجرای طرح جامع پل خلیج فارس اعلام می کند

46

دکمه بازگشت به بالا