اخبار استانی

اعلام محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورا در میناب

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، گروهبان عباس قاسمی مدیرکل اداری شهرستان میناب از محدودیت های ترافیکی برای مراسم و عاشورایی حسینی در شهرستان میناب خبر داد.

وی افزود: در پایان این مراسم از ساعت 7 صبح روز یکشنبه 16 و 27 اسفندماه تا پایان مراسم محدودیت ترافیکی در چند نقطه از شهر میناب اعمال می شود.

به کومدین آنزامی میناب، محدودیت های ترافیکی مراسم تاسوعای حسینی شامل خیابان امام خمینی از جنوب به شمال و به سمت مقابل: بلوار ابن سینا به سمت بلوار المحمد است. همچنین تقاطع ابن سینا با بلوار ابن سینا جایگزین می شود.

ترافیکی ترافیکی ترافیکی المزید عشورای حسینی نیز شامل بیسیج بسیج بلوار المحمد(ص) است همچنین تقاطع 17 شهریور تقاطع جاده معلم و جاده معلم است. علاوه بر این تقاطع، تقاطع پنجشنبه بازار از سمت غرب به شرق در حاشیه بلوار ساحلی مسدود شده و مسیر جایگزین شده توسط بلوار پنجنشبه بازار در حاشیه میدان وقف است. تقاطع حضرت امام از مسیر جنوب به شمال در حاشیه خیابان 15خرداد بسته می شود و اتوبوس 1 بلوار – بلوار 2 در جهت شمالی جایگزین مسیر می شود.

همچنین اعلام شده است که تقاطع اتوبوسرانی از جنوب به شمال میدان شهدا بسته و خیابان بوسیج، غدیر شمالی – بلوار حضرت امام، سمت میدان شیخ آباد جایگزین جاده خواهد شد.

سرهینگ عباس قسمی سرپرست مدیریت شهرستان میناب از عموم مردم عزادار حسینی و شهروندان محترم مینابی خواست خودروی شخصی خود را به همراه داشته باشند و در مسیر حرکت عزاداران و عزاداران توقف کرده و حرکت کنند. ходроха дер месир человек ходары проведент.

वी गवेट: दर विश विक जुदार जेट विशार वेमिण वामिट फारफिक विष विश विशा گیرد बा बा शा शा शा शा शा शा शा शा शा शा श शुदे शुदे शुदे शुदे शुदे शुदे

48

دکمه بازگشت به بالا