اخبار استانی

افزایش ظرفیت تولید و احیای واحدهای راکد سیاست‌ دولت است

علی رسولیان در حاشیه افتتاح طرح های صنعتی و پروژه های عمرانی شهرک های صنعتی که امروز، 24 بهمن ماه در اهواز برگزار می شود، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بهتر است زیرساخت های مناسب در شهرک های صنعتی خوزستان وجود داشته باشد و اگر در بخش هایی از نواقصی وجود داشته باشد این نواقص به سرعت وجود دارد. تکمیل خواهد شد.

وی افزود: امسال بیش از 250 میلیارد تومان برای تامین زیرساخت شهرها و نواحی صنعتی خوزستان در نظر گرفته شده است و همه در تلاش هستند تا مشکلاتی که در آب، برق و … در شهرک ها وجود دارد مرتفع شود.

معاون وزیر صمت گفت: از دستگاه های رسان خدمات از جمله راه و شهرسازی و سایر دستگاه ها درخواست می کنم تا به حل مشکلات زیرساخت زمین کمک کنند و ما بتوانیم مورد نیاز را برای بنگاه های اقتصادی ارائه کنیم.

رسولیان با بیان اینکه یکی از برنامه های ما کمک به کسب و کارهای کوچک و شرکت های دانش بنیان است، افزود: در سطح کشور برنامه داریم تا یک هزار واحد کارگاهی را تکمیل کنیم و در این زمینه تا امروز بیش از 800 واحد ساخته شده است. به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: در خوزستان با همکاری دستگاه های اجرایی خوب برای ساخت 150 واحد کارگاهی در سال جاری برنامه ریزی شده است که امروز 63 واحد کارگاهی در شهرک شماره 3 و 4 اهواز به بهره برداری رسید.

مدیر سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: امیدواریم نهضت ایجاد واحدهای کارگاهی کوچک به ویژه در مناطق محروم توسعه پیدا کند و ادامه داشته باشد.

رسولیان ادامه داد: در طول مدت چندین واحدهای متعدد با کمک فعالان تاسیسات خصوصی ساخته شده و به بهره برداری می رسد. سطح علمی و دانش شرکت ها و بنگاه های اقتصادی رو به افزایش است و فعالیت ها و محصولات آن ها در حال جای جای.

وی بیان کرد: این واحدها کالاهای با کیفیت را تولید می کنند و بخش های تحقیق و توسعه بسیار خوبی دارند که به این مسئله کمک ویژه ای به تولید با کیفیت محصول می دهد.

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بیان کرد: یکی از سیاست‌های دولت سیزدهم افزایش ار بررسی و شناسایی واحدهای راکد در سطح کشور انجام می شود و می توان کل واحدهای راکد در حوزه د.

رسولیان ادامه داد: امسال با کمک‌های مختلف از ستادهای استان‌ها و بانک‌ها موفق شدند.

وی در پایان گفت: امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده برای افزایش تولید پروژه و احیای واحدهای

48

دکمه بازگشت به بالا