اخبار استانی

افزایش ۱۶درصدی مسافران حمل و نقل عمومی برون شهری در لرستان

به گزارش اخبار استانی لرستان، عباس شرفی در بازدید از پایانه مسافربری شرق خرم آباد گفت: در سه روز ابتدایی طرح نوروزی (از 25 تا 27 اسفند 1400) در لرستان تعداد 14 هزار و 669 نفر از خدمات حمل و نقل عمومی برون شهری بهره مند شده است. اند ه نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۱۲ هزار و ۵۹۹ نفر، ۱۶ درصد افزایش دارد.

وی بیان کرد: از مجموع مسافران حمل و نقل عمومی شش هزار و 172 نفر با اتوبوس، دو هزار و 756 نفر با مینی بوس و پنج هزار و 641 نفر با سواری کرایه ای جابجا شده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با بیان کالای ابتدایی طرح نوروزی گشت های کنترل دروازه ناوگان و مسافر با جدیت بیشتر انجام می شود، گفت: درمجموع 255 دستگاه ناوگان باری و 144 دستگاه ناوگان مسافربری توسط گشت های کنترل ای. مشترک با پلیس راه مورد ارزیابی قرار گرفته و 74 مورد تشخیص تشخیص و ضوابط با آنها برخورد ش.

وی اظهار داشت: در حال حاضر 83 شرکت حمل و نقل و حمل مسافر شامل: 44 شرکت اتوبوسرانی، 21 شرکت و موسسه مینی بوسرانی و 18 شرکت سواری کرایه ای با هزار و 388 دستگاه ناوگان و دوهزار و 345 راننده در 10 پایانه مسافربری در زمینه حمل و نقل. نقل عمومی برون شهری استان فعالیت دارند و ناوگان اتوبوسرانی استان با متوسط ​​8.38 سال از جوانتویی.

وی از مردم و ایرانیان خواست در سفرهای نوروزی حتما نکات ایمنی و اطمینان را رعایت کنید تا سفر
در این بازدید سرپرست معاونت حمل و نقل، مدیران حراست و روابط عمومی و رئیس اداره مسافر نیز حضود د.

46

دکمه بازگشت به بالا