عمومی

الکس از آمریکا تا فساد در دبی/ بهره کشی جنسی به کمک مادر! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، فرد یا فردی که در شهروز به سر می برد متهم است که به مدت سه سال توسط مراجع قضایی و اداری تحت نظر بوده است. فردی که به هامر مدر و دختری به نام مانلی برای شناسایی دختران، بهره برداری جنسی از آنها و در نهایت قاچاق آنها استفاده می شد.

در مرور دوسه وی، تعلیقات را شهروز سھونوری، ملقب به کلکس سال 90 و به از پورت شدان ادوبی، به همر به در و یک دکتر به دیر “.مانلی» کوگا به استانی بند سکورت دخورت ایرانی کرد. او در سال 1990 صحبت کرد، به دلیل فعالیت های غیرقانونی از آمریکا اخراج شد و مدتی در دبی ساکن شد.

و از دوبی نیز به لَهد کیلیمی به کِی بَه کَ بَه دوبیر شد تا به ایران

مثلث विष्टान الكس-شاينا-مانلي

مانلی در راست لکس، در مدر الی دیّورت شهروز سخیری از دوبی میگوید: «الکس به همور کند تن دیر در دوبی کوگ به کرگانگیری دوبی کدید. خانواده پدر را در مقابل خانواده مادری دیدند و دختر از روی آنها عبور کرد و سپس پدر را بستند. اكس به خاطر اين كار 6 ماه زداني و باد هم هم بورت شد».

پس از بازگشت به ایران مانلی دوست شد تا به همور مدرش و مانلی به شبکه پنهان خود پایان دهید

از آمریکا گرفته تا فساد در دبی

شاینا بورکینی، مادر فردی که تابعیت آمریکا را دارد نیز در فساد و قاچاق دست دارد. مانلی و قبل از سفر به خارج از کشور برای دوستان خود ارسال کنید مانلی و مادرش به دوبی را سافل کرد.

بعد از اینکه برگشت مانلی به ایران، فردی که در این مدت 2 دختر دیگر را نیز به دام انداخته بود، این بار آنها را مدیریت کرد مانلی به دوبی فساد با به در آن مدت استخدام يك منظس هندي كوابة به تراشين وب سايت سكرت دوكتران يراني كرد و شهورة برهنه مانلی و 2 دختر دیگر در سایت لود شدند.

میدونی، نفوذ درونی

اما برای اینکه همه بتوانند امنیت نیروهای خود را در ایران تامین کنند، حامیان موثری در بین مسئولان برای خود پیدا کردند. یکی از این حامیان با نام مستعاردُکی» از مقامات با نفوذ دولت که در چند مورد دختران باند همه را از قید نیروی اداری آزاد کرده بودند.

دستغری الکس در مالزی

در نهایت و پس از یک کار پیچیده اداری – اطلاعات، همه در سال 99 در مالزی هستند دستگیر شد و با ساعربيه اينتربل به ايران ترفس يافته است. در فیلم بری یو و همستانش در کودی کیکیدسای جدا شد.

از آمریکا گرفته تا فساد در دبی

مسعود ستایشی در خصوص آخرین وضعیت پرونده گفت: متهم راه اندازی این شبکه با توجه به اینکه در زمینه فساد و برخورد با آن هیچ معرفی نداریم و این موضوع مورد تاکید رئیس جمهور است، فساد سازمان یافته است. قوه قضائیه و بزرگان نظام در حوزه ها متفاوت است و رهبر انقلاب همواره بر آن تاکید داشته اند. و. دستگاه قضایی در حوزه مبارزه با شبکه های فساد سازمان یافته اقدامات مثبتی انجام داده و مصداق حکمی است که برای این فرد صادر شده و با حکم قطعی به اعدام محکوم شده است.

وی گفت: متهم پرونده دیگر به 8 سال حبس تعزیری محکوم شد و این حکم در حال حاضر جاری است. ومتهم अधिया निज दर इन डोशे मतरहा स के है हकम औ अचा देखें व दा शराफ अचा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आसा आस चा आस टा आस चाआस

وکیل دادگستری در گفتگو با آنلاین: متهمان این پرونده کم نیستند

وکیل پیمان باقری در گفتگو با خبرنگار گفت: قبلا به رای پرونده اعتراض کرده بودیم که در نهایت با توجه به اعتراض، پرونده به شعبه 37 دادگاه تجدیدنظر ارسال شد.

وی افزود: این پرونده متهمان زیادی دارد که یکی از موکلان من در این پرونده به 15 سال حبس محکوم شد.

باقري تصريح كردن: بر اساس روند قانونی ما مخالفت کردیم و پرونده در دادگاه مسیر خود را طی کرد. हकम होचो बह मा बायुजा निदेशे स्त.

دکمه بازگشت به بالا