اخبار استانی

امروز آخرین مهلت نام‌نویسی آزمون ارشد/مهلت ثبت‌نام تمدید نمی‌شود

مهلت ثبت نام تا ساعت 1402 روز شنبه 26 آذرماه به پایان می رسد و بنابر اعلام رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان، مهلت تمدید نخواهد شد.

به گزارش اخبار استانی، مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان روابط عمومی روز گذشته اعلام کرد: از ابتدای ثبت نام تاکنون بیش از 340 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ناتمام سال 1402 ثبت نام کرده اند.

ثبت نام در این آزمون طبق سایر آزمون های سازمان آموزش و پرورش کشور انجام می شود. ثبت نام داوطلبان زمانی قطعی می شود که در پایان مراحل ثبت نام در صفحه جداگانه ای از سامانه ثبت نام، شماره پرونده 7 رقمی و کد رهگیری 16 رقمی را بیابند. داوطلبان باید یک نسخه چاپی از درخواست تهیه کرده و تا زمان اعلام نتایج نهایی نگهداری کنند.

بر اساس برنامه زمان بندی، آزمون در سال جاری در ساعت 1402 بعدازظهر روز جمعه یازدهم یکشنبه و در دو نوبت صبح و عصر روز جمعه دوازدهم یکشنبه برگزار می شود.

همچنین علاقه مندان به شرکت در بیست و هشتمین المپیاد علمی کشور که در زمان تعیین شده موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند تا پایان عصر روز شنبه 5 آذرماه مهلت دارند با مراجعه به آدرس زیر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. پورتال اطلاعاتی سازمان

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا