اخبار استانی

امروز وزارت دفاع، کشور را در جایگاهی قرارداده که قدرت‌های بزرگ نظامی را نگران کرده است

سخنگوی شورای صنایع و صنایع کشور:

رئیس کمیسیون صنعت و تجارت گفت: به فضل الهی امروز وزارت دفاع کشور را در جایگاهی قرار داده که ناظر بر قدرت های نظامی بزرگان است.

روح الله ابابسبور سخنگوی وزارت صنعت و صنعت در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای وزارت دفاع گفت: مشاهده دستاوردهای دفاعی نشان دهنده این واقعیت است که وزارت دفاع و… حمایت از نیروهای مسلح و سایر نهادهایی که در مسیر موفقیت قرار دارند. برای ایران اسلامی برای ایران اسلامی کردی کرد

وی افزود: امروز بخشی از اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون تولیدات و دستاوردهای به دست آمده با تلاش صنایع دفاعی و نیروهای مسلح است و به فضل الهی امروز وزارت دفاع قرار داده است. کشوری در موقعیتی که قدرت های نظامی بزرگ بر آن نظارت می کردند

عباسپور تصریح کرد: امروز صنعت دفاعی توانست 70 نوع محصول تولید کند و امروز با وجود همه محدودیت ها این صنعت توانایی تولید 800 نوع محصول در حوزه دفاعی را با تکیه بر ظرفیت های داخلی دارد.

سخنگوی کمیسیون صنعت و تجارت شورا گفت: امروز قدرت بلوک شرق محصولات صنایع دفاعی ایران را می خرد.

عباسپور با تقدیر و تشکر از مجموعه کارکنان دفاعی افزود: محور خدا، اتمام کار در قالب ایمان، حاکمیت فرهنگ شهادت، روحیه فداکاری و حرکت جهادی در مجموعه وزارت دفاع و حمایت نیروهای مسلح از مولفه های مهم توسعه صنایع دفاعی در کیشور است.

سخنگوی کمیسیون صنعت و تجارت خاطرنشان کرد: موفقیت وزارت دفاع با محدودیت منابع مالی و در شرایط تحریم به دست آمد، صنعت دفاعی کشور خلاقیت، نوآوری و نوآوری را برای ایران به ارمغان آورده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا