اخبار استانی

امنیت به توسعه و پیشرفت همه جانبه سیستان و بلوچستان کمک می‌کند

اخبار استانی/سیستان و بلوچستان فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی گفت: امنیت به توسعه و پیشرفت همه جانبه سیستان و بلوچستان کمک می کند و امنیت و هرج و مرج تنها مانع توسعه این استان می شود.

سردار محمد کرمی روز سه شنبه در سیزدهمین یادوره شهدای وحدة «سرداران شهید نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده و سایر شهدای شیعه و سنی» اظهار داشت: امروز حفظ وحدت، وحدت و وحدت و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بسیار مهم و مهم است. همه باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

وی بیان کرد: حفظ وکہ و انگلیہ کے کے کے در پیشبرد در پیشبرد در پیشبرد در پیشبرد کیستان و بلوکیشن کیستان و بلوچتان و به هین اسمال به هین اسمای به اساسی ای دادت.

سردار کرمی ابراز داشت: مردم سیستان و بلوچستان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون با شعور خود تمامی نقشه ها و دسیسه های دشمنان این نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی کرده اند.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی گفت: شهدا برای تامین امنیت سیستان و بلوچستان و سایر نقاط کشور تلاش کردند و باید قدردان این ایثار و فداکاری باشیم.

وی افزود: مهمترین رسالت و وظیفه آن چیزی است که برای شهدا مهم است.

وی بیان کرد: امروز امت رسول خدا (ص) باید در کنار یکدیگر باشند و به کمک یکدیگر و مبارزه با نقشه های شوم استکبار و شیطان پرستی بپردازند و نگذارند بین کشورهای اسلامی اختلاف و تفرقه ایجاد شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش قدس جنوب شرق گفت: ما در جبهه حق هستیم و همه شیاطین دنیا برای مبارزه با جبهه حق به میدان آمده اند و از همه ظرفیت ها در این زمینه استفاده می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا