اخبار استانی

امیدمان کسب جایگاه ششم در لیگ برتر فوتسال است

اخبار استانی/ خراسان رضوی اپیتان تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد گفت: نسبت به رقبای‌مان بازی‌های خانگی بیشتر در پیش داریم و امید داریم.

سعید سروری در گفتوگو با گزارش در خصوص وضعیت فرشآرا پیش از دیدار با سنایچ ساوه در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: طی 2 هفته گذشته شرایط خوبی را اسپری نکردیم. امتیاز خانگی را به راحتی در مقابل شهروندسازی از دست دادیم و مقصر شکست مقابل زندی‌بتن کلاردشت نیز. بازی را بد شروع کردیم و بدترین بازی عمرمان را پشت‌ذسر گذاشتیم. از این دست‌ها هر چند سال یک بار رخ می‌دهد که در بازی با کلاردشت گریبان فرش‌آرا را گرفت.

وی افزود: از پنج بازی باقی مانده تا انتهای فصل سه بازی خانگی در پیش داریم. این هفته با سن‌ایچ رقابت می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم سه امتیاز این دیدار را از آن خود کنیم تا حداکث کنیم. به دنبال کسب ۹ امتیاز خانگی هستیم اما نباید از یاد برد که روی تمام بازیکنان فشار وجود دارد.

اپیتان تیم فوتسال فرش‌آرا مشخص کرد: در نیم‌فصل نتایج بدی کسب و طبیعتا بازی‌ها در نیم‌فصل. شکست سنایچ دور از انتظار نیست. بازی سنایچ با فرش‌آرا همخوانی دارد. در دور رفت هم به دلیل بی‌تجربگی بازیکان، بازی سه صفر را چهار بر سه اجرا کردند. به عنوان کاپیتان تیم به هواداران مشهدی قول میدهم که سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم تا از این وضعیت خارج شویم و در انتهای فصل به رتبه های در شان باشگاه و استان خراسان رضوی دست یابیم.

سروری اشاره کرد: جدول پنج تیم اول بازیهای لیگ قهرمانی و پنج تیم دوم برای کسب رتبه ششم. رتبه ششم برای فرش‌آرا خوب نیست اما به این دلیل است که در نیم‌فصل اول شروع خوبی نداشتیم، در حال حاضر.

وی با اشاره به محرومیت هواداران از حضور در بازی های خانگی فرش آرا عنوان کرد: در هر استانی که بازی می کند. در دیدار با کراپ ۵۰۰ تماشاگر در سالن حضور داشت. در بازی با راگا تماشاگران حتی با ما درگیر هم شدند. در هفته گذشته مقابل زندی‌بتن کلاردشت در اطراف سالن تماشاگر نشسته بود. فقط در مشهد برای ورود تماشاگران سخت‌گیری می‌شود. حتی اجازه نمی‌دهند یک همراه با خود به سالن بیاوریم. عدم حضور تماشاگران به ضرر تمام تیم های لیگ برتر است. اگر امکان داشت هواداران می‌توانستند در بازی‌های خانگی ما را یاری کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا