اخبار استانی

انتشار فراخوان مسابقه ملی نقشی برای شهر

انتاش فراخوان مقاصر ملی نکشی برای شهر

فراخوان مسابقه ملی الگوی شهر منتشر شده است تا بر اساس این فراخوان، هنرمندان و طراحان تا 30 شهریور ماه فرصت دارند ایده و طرح هایی با الهام از الگوهای سنتی بناهای تاریخی اصفهان ارائه دهند. در وب سایت مسابقه، با ظاهری معاصر و مدرن جدید برای استفاده کاربردی در طراحی گرافیک محیطی، زیباسازی و مبلمان شهری.

به رابوت اخبار استانی از اسفاهان “نقشی برای شهر” عنوان مسابقه ملی نگاه به هنر گذشتگان و میراث بصری شهر در ایجاد فضاهای محیطی اطراف است، همان آثاری که در شهر توسط شهرداری اصفهان برگزار می شود. شورای شهرسازی و معماری سازمان نوسازی و بهسازی شهر اصفهان با همکاری اداره هنر و صنایع دستی در استان اصفهان

Screenshot_20200825-053702_WhatsApp

نقش‌های مایه‌ها و عرایه‌های تزیینی من در بناهای تستریکی از میمیرت ایران است. گنجینه ای عظیم و میراث تصویری ارزشمندی که ارزش های بصری و زیبایی شناختی خود را در خود دارد. بهره گیری از الگوهای سنتی به عنوان مرجع و منبع نوآوری های بسیاری از هنرمندان، به صورت کاربردی در طراحی گرافیک محیطی، مبلمان شهری و زیباسازی می تواند علاوه بر ارتقای کیفیت فرهنگ بصری، عاملی در انتقال مفاهیم و معانی از خالق به شهروندان در فضاهای شهری.

دبیرخانه آن رقائس 8 سرفسل بندوری گنجانده شده است

طراحی فضاهای عمومی، دکوراسیون، حمل و نقل و انتقال، روشنایی، اطلاع رسانی، سرپناه، تغذیه و توزیع و موانع و معابر به عنوان محورهای طراحی فضاهای شهری اعلام شده است. .

شرکت در مسابقه برای تمامی هنرمندان و طراحان سراسر کشور امکان پذیر است و ثبت نام، درخواست شرکت و ارسال تصاویر از طریق سایت مسابقه به آدرس www.naghshshahr.ir امکان پذیر است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا