اخبار استانی

انتقاد از استاندار خوزستان و هشدار به کشور آذربایجان

به گزارش اخبار استانی خوزستان از لالی، امام جمعه شهرستان لالی در خطبه نماز جمعه گفت: پیامبر اسلام منجی دنیا بود و در عصر جاهلیت به مدت 23 سال نبوت خود مردم را آگاه کرد و نجات داد.

حجت الاسلام والمسلمین گرمسیری در ادامه آموزش و پرورش خواست که در کارهای فرهنگی بیشتر تلاش کنید، از برگزاری مناسبت ها در مدارس عشایری و روستایی قدردانی می کنم، اما چرا در مدارس شهرستان از رزمندگان و جانبازان برای بیان خاطره از دفاع مقدس استفاده نمی شود. . امیدواریم که در ایام پیش رو هم در مدارس شهر و روستای فضای فرهنگی بیشتر می شود، وی افزودن بمناسبت عید مبعث و شهادت امام کاظم (ع) در مساجد و پایگاه ها برنامه داریم و اداره تبلیغات اسلامی و روحانیت برنامه ریزی کنند.

یب جمعه لالی بیان داشت: در خصوص جنگ روسیه و آمریکا مشخص شد که آمریکا حمایتی از آمریکا انجام ندا آمریکا هیچ غلطی نمی کند و در واقع می بیند که هیچ غلطی هم نمی کند، بعد از فروپاشی شوروی آمریکا و غرب به دنبال گسترش ناتو بودند و از طریق انقلاب رنگی یک دولت غربگرا را در آنجا روی کار آوردند، حضور غرب و ناتو در مردم باعث تضعیف شد. امنیت روسیه می شود، اما این درس عبرت باشد برای بقیه کشورهای غربی که هیچ اقدامی در حمایت از اک د ن نیست. یک هشداری هم به کشور آذربایجان بدهیم که با جمع کردن تکفیری ها و رژیم صهیونسیتی در ما که باعث خرابکاری و جاسوسی علیه کشورمان می شود، هشدار می دهیم اگر مواظبت نکنند عاقبتشان هم همین است.

رمسیری در خصوصی هسته ای افزود: این موضوع را تشکیل می دهد که مدتی در حال انجام است. آمریکا می گوید بر تضمین نمی دهد که در آینده از جام حذف نمی کند و تحریم ها را هم برنمی دارد، یعنی عملا نمی تواند صورت بگیرد و به همین دلیل است که طولانی شده است، همین کشور در سال 1994 دارای زرادخانه است و سومین قدرت دارد. ای و چند فروند بمب افکن داشت، اما آمدند با یک توافق نامه قدرت هسته ای و بمب افکنی را شکست دادند، روسیه و آمریکا امضاء کنندگان بودند و آمریکا قول داد که از امنیت امنیت کند، اما دیدیم که هیچ عملی نیست. انجام ندادند.

امام جمعه لالی در پایان از استاندار و مدیران شهرسازی استان و شهرداری لالی گلایه کردند: وی گفت این مسکن آنلاین لالی چند ساله که همینجوری رها شد و آقایون شهرسازی قول دادند که خیابان بزودی ها را آسفالت کنند، اما به امروز و فردا موکول کردند. , از استان خوزستان گلایه داریم که چرا عمر دولت انقلابی می گذرد اما این که نمی تواند تغییر کند، ضعیف هستند را کنار بگذارند و تکلیف مدیران را مشخص کنند، برخی از مدیران نمی دانند که برای فردا هستند یا هستند.

وی گفت استاندار محترم مشخص کند که فلان مدیر ادامه دهد یا کنار گذاشته شود، از شهرداری هم گلایه دارم که چرا این چاله چوله های درون شهر را نمی گیرند، به نو می رسیم و هنوز کاری انجام نشده است، برای شهرمان خوب نیست. که هیچ نگرفته و در ایام عید مهمان و گردشگر می آید و شهرمان زیبنده این وضعیت نیست، امیدواریم که در این مدت باقی مانده اقدام به زیباسازی شهر بکنند.

دکمه بازگشت به بالا