اخبار استانی

انقلاب اسلامی بدنبال جذب حداکثری همه افراد با سلایق مختلف است/ سپاه و بسیج در خدمت سازندگی است

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی در قزوین؛ سردار رفیعی آتانی شامگاه سه شنبه در جلسه شورای شهر قزوین در استانداری در آستانه هفته بسیج، اظهار داشت: در آستانه هفته بسیج برنامه های متعددی در نظر گرفته شده است که در نقاط مختلف برگزار و در حال انجام است.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) قزوین با بیان اینکه فلسفه تشکیل رسمی بسیج بعد از پیروزی انقلاب مانند همه کارهای ماندگار ایشان هویت دارد، امام فرمودند برای منفعت باید به هویت اصلی برگردیم. دستاوردهای او

وی بیان کرد: این ملت هر لحظه که با تمام توان تلاش کرد مانعی گرانبها برای ساختن دارد و امروز به قله ای رسیده ایم که دنیا را به حیرت واداشته است پس باید از مردم و بسیج خداپرست تشکر کرد که اقتدار را از دست داد. ” و به جهانیان نشان دهد که این ملت با مردن از غرور از آرمان های خود بی بهره نخواهد ماند.

وی گفت: کسانی که می خواهند مانع پیشرفت کشور شوند باید بدانند که امروز زمان طرد و طرد افراد با سلیقه های مختلف نیست بلکه امروز انقلاب اسلامی بیشترین جذب را در جغرافیای وسیع مقاومت می خواهد و به همه سلیقه ها احترام می گذارد. “

22

فرمانده سپاه استان قزوین یادآور شد: امیدواریم در گرامیداشت هفته بسیج راه های خوب را به مردم بگوییم و دشمنان را ناامید کنیم و نگذاریم مردم اهل بیت را ترک کنند و ایران دوباره کوچک شود.

سردار آتانی گفت: عزت بسیج مدیون عمل خالصانه ایشان است که برخاسته از انقلاب و شجره طیبه است و امروز باید گذشته و تاریخ را مرور کنیم که امام چه کردند و چه کسانی نیامدند چاه و که نیامده بود حسین بن علی را در قتلگاه سر بریدند.

تهرانی با یادآوری یاد و خاطره شهید مقدم یادآور شد: ما یاران خدا هستیم و باید خوشحال باشیم که رهبر هستیم و شهادت باید ما را غمگین کند، پس امروز که فرصت استانداری به من و شما داده شد، استاندار سپاه و فرمانده، ما تمام تلاش خود را می کنیم. استخدام، حمایت و خدمت به استان.

آتانی افزود: در پایان هفته بسیج باید بخشی از مفاهیم بسیج را به جامعه بیاوریم تا آرمان های بسیج همیشه تازه و نو باشد.

وی خاطرنشان کرد: در زمان جنگ بسیج بلافاصله حوزه ماموریت خود را تغییر داد و وارد جنگ شد و وارد عرصه برنامه ریزی و برنامه ریزی شد و پس از آن سیل و زلزله را برای کمک به دولت و مردم در حوادث غیر مترقبه معرفی کرد.

فرمانده سپاه استان قزوین با بیان اینکه در مدیریت بحران باید همیشه قدرت برنامه ریزی در مقابل نقشه های دشمن را داشته باشیم، گفت: اگر در گذشته دشمنان در مقابل شما هوشیار می شدند و اسلحه پرتاب می کردند، باید بتوانید مقاومت کنید. با آنها بجنگیم اما امروز باید در فضایی آرام خدمت کنیم و همه در کنار هم باشیم و کمک کنیم تا این فضا آرام شود و از متولیان خدمت پیروی کنیم و به همه عرصه دهیم تا اندیشه بسیج در میدان عمل دیده شود. و مردم می توانند از خدمات او لذت ببرند.

وی گفت: امروز بیش از 6 هزار دانشمند هسته ای در کشور تربیت شده اند و در بدترین شرایط جنایی که تمام مرزهای علمی را بسته است، با وجود تهرانی مقدم به موفقیت هایی دست یافته ایم و این روند همچنان ادامه دارد.

سردار رفیعی آتانی افزود: در هفته بسیج باید مردم را از اتفاقات آگاه کنیم و به اطلاع مردم برسانیم که بسیج در جایی که وارد میدان شده موفق بوده است و شما در کجا فرصت خدمت دارید و بسیج توانسته است خدمت کند.

وی گفت: در سیل الموت بیش از 1200 نفر از بسیجیان الموت شرقی برای پاکسازی گل و لای منازل به کمک آمدند، لذا تاکید می کنیم که مسؤولان به بسیجیان منطقه ای برای کار کارگری، بسیجی و کارگری بدهند. سپاه آزاد است برای خدمت به مردم.

سردار آتانی تصریح کرد: به یاری شما مدیران نیازمندیم و آماده شناسایی مشکلات برای رفع آن هستیم و تلاش می کنیم و بسیج را متفاوت از سال های گذشته خواهید دید.

4444

وی گفت: خوشبختانه قوانین خوبی برای استفاده از ظرفیت بسیج در مجلس تصویب شده و آمادگی داریم در ساخت روستاها و مناطق فقیرنشین مشارکت داشته باشیم و مشکلات مردم را به سرعت حل کنیم و در حال اجرا هستیم.

فرمانده سپاه قزوین گفت: ما در هر سه ضلع شهر، بسیج و دستگاه های اجرایی آماده خدمت هستیم و معتقدیم هر جا که مردم باشد توفیق و برکت بیشتر است، لذا مردم را درگیر می کنیم. در همه پروژه ها زیباتر و پربرکت تر است.

وی گفت: اگر این سه ضلع جمع شوند در خدمت مردم خواهیم بود و شما مدیران قدر این نیروی متخصص آزاده را بدانید چرا که ما کارشناسان و مهندسان بسیجی شغلی داریم که می تواند مانند کارکنان شما باشد پروژه ها. و ما آمادگی داریم در مسئولان دولتی برای ارتقای کیفیت کار سختگیرانه عمل کنیم.

سردار آتانی گفت: نمی‌خواهیم کارهای بزرگ را به بسیج بسپاریم زیرا قصد نداریم پیمانکاران را رها کنیم، اما آماده هستیم هر پروژه سختی را که هیچکس انجام نمی‌دهد به پایان برسانیم، زیرا به دنبال آن نیستیم. برای سود او و ضرر، اما با همه.» برای کار نیمه تمام.

وی افزود: بهره برداران در استان قزوین با اعتماد و کمک به بسیج و سپاه در اجرای حمایت های صادقانه بیش از 230 میلیارد تومان و با مشارکت سپاه، کمیته بهزیستی و 120 واحد مسکونی بین مستضعفان توزیع کردند. پایه.” خانه سازی کردیم و امسال 500 واحد دیگر را در مدت 6 ماه می سازیم و در اختیار نیازمندان قرار می دهیم تا شهروندان از خدمات این سامانه برخوردار شوند.

سردار رفیعی آتانی اظهار داشت: در تمام مدت تاج در کنار برادران دانشگاه علوم پزشکی بودیم و به بیش از 2000 نفر در درمانگاه پاکروان بستری و خدمات رسانی کردیم و در واکسن بازنشستگان سپاه برای خدمت به مردم و امروز سپاه 700 شرکت کردیم. تیم جهادی می تواند به مدیران کمک کند.

وی تصریح کرد: ما قصد دخالت در هیچ پروژه بزرگی را نداریم و نمی‌خواهیم به پیمانکار آسیبی وارد شود، اما در جایی که پروژه‌ای باقی می‌ماند و کسی سودی نمی‌برد، ما را بی‌دست و بسیج می‌کند. هرگونه انتظار یا ملاحظات اقتصادی».

دکمه بازگشت به بالا