اخبار استانی

اهدای خون وابسته به روز، مکان و زمان خاصی نیست

اخبار استانی/ هرمزگان مدیرکل انتقال خون هرمزگان ساعت پذیرش مراکز اهدای خون هرمزگان در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.

ایمان ایمان در گفتوگو با ایسنازارعی، اظهار کرد: مراکز انتقال خون هرمزگان در ماه مبارک رمضان در شهرهای بندرعباس، بندرلنگه، میناب و قشم علاوه بر فعالیت در نوبت صبح با هدف میزبانی هر چه بهتر از روزهداران در نوبتهای شب نیز فعال هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه اهدای خون در ماه مبارک رمضان از بهترین عبادتها است و طبق گفته های علمای دینی خون باعث باطل شدن روزه نبوده و حتی واجب کفایی است; از این رو از مردم مؤمن و نیکاندیش استان دعوت می‌شود برای اهدای خونی خود به مراکز اهدای خونی استاد م.

ارعی بیان کرد: اهدای خون وابسته به روز، مکان و زمان خاص نیست و مراکز بیمارستانی همه روزه به خو. از این رو مردمی خون را در کلیه روزهای ماه مبارک انجام می دهند و آن را صرفاً به زمانهای ویژگی وچو و می کنند.

عنوان وی: پذیرش مراکز اهدای خون هرمزگان در ماه مبارک رمضان 1401 در پایگاه انتقال خون بندرعباس واقع در حد فاصل چهارراه مرادی و فلکه برق در نوبت صبح از ساعت 7:30 الی و در نوبت عصر از ساعت 13:30 16:30 الی ۲۲:۳۰ خواهد بود. پذیرش پایگاه انتقال خون بندرلنگه واقع در خیابان طالقانی نیز در نوبت صبح از ساعت ۸ الی ۱۳ و در نوبت

زارعی در پایان یادآور شد: پذیرش پایگاه انتقال خون میناب واقع در نبش کوچه 15 نرسیده به شهرداری در نوبت صبح از ساعت 8 الی 13 و در نوبت شب از ساعت 20 الی 24 و پذیرش مرکز اهدای خون قشم واقع در خیابان شهری از ساعت 20 الی ۲۴ خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا