اخبار استانی

اهدای ۸ میلیارد ریال از سوی ذوب آهن اصفهان برای آزاد سازی زندانیان

به گزارش اخبار استانی از اصفهان، ایرج رخصتی اظهار کرد: ذوب آهن به عنوان اولین تولید کننده در اصفهان از بدو تاسیس فولاد در زمینه مسئولیت های مختلف در عرصه های مختلف از جمله پیروزی های انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، توسعه صنعت، ایجاد فضای سبز، حفاظت از محیط زیست. ،یست ، توسعه ورزش قهرمانی و همگانی عملکرد درخشانی داشته است.

وی افزود: این مجتمع عظیم صنعتی در کنار تولید، توجه به محیط زیست را در اولویت قرار داده و با ایجاد ۱۶ هزار و ۵۰۰ فضای سبز دست کاشت، گام مهی در این راستا برداشته شده است..

وی با اشاره به اهدای میلیون ریال کمک نقدی از سوی ذوب آهن اصفهان و شرکت های تابعه جهت آزادسازی زندانیا جرائم عمد و همچنین دو میلیارد ریال از سوی مدیران این شرکت، بیان کرد: این خانواده بزرگ از سه دهه گذشته با ایجاد موسسه خیریه والفجر جهت کمک به فعالیت های نیازمندان و ماهانه مقداری ازحقوق شرکت به این امر اختصاص یافته است..

رخصتی داشت: هفته گذشته نیز از سوی خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان مبلغ پنج میلیارد ریال در جشن گلریزان زرین شهر و مبلغ پنج میلیارد ریال در جشن گلریزان فولادشهر برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد اهداء شد..

وی ادامه داد: همچنین شرکت پویش بازرگان ذوب آهن اصفهان نیز مبلغ دو میلیارد ریال در حمایت از آن است.

48

دکمه بازگشت به بالا