اقتصادی

اولویت اصلی دومین اقتصاد بزرگ جهان چیست؟

فعالیت خدمات ماه جولای چین با سرعت بیشتری گسترش می‌یابد و به اعتقاد کارشناسان، اولویت‌های اصلی همچنان باید تضمین اشتغال، تثبیت انتظارات و افزایش درآمد خانوار باشد.

به گزارش اخبار استانی، یک نظرسنجی تجاری بخش خصوصی نشان داد که فعالیت خدمات چین در ماه جولای با سرعت بیشتری گسترش یافت که با حمایت از جهش کسب‌وکار در فصل سفرهای تابستانی تا حدودی عقب‌نشینی بخش تولید ضعیف را جبران کرد.

شاخص مدیران خرید خدمات از ۵۳.۹ در ژوئن به ۵۴.۱ در جولای افزایش یافت که نشان دهنده گسترش فعالیت‌های تجاری در سراسر بخش خدمات برای هفتمین ماه متوالی است.

دومین اقتصاد بزرگ جهان پس از برداشته شدن ناگهانی محدودیت‌های سختگیرانه کووید در اواخر سال گذشته، در سه ماهه اول رشد قابل توجهی داشت اما بهبود در ماه‌های اخیر با ضعیف شدن تقاضا در داخل و خارج از کشور به سرعت محو شده است.

بر اساس گزارش رویترز، وانگ ژ، اقتصاددان ارشد در Caixin Insight Group گفت: از نظر سیاست‌ها، اولویت‌های اصلی همچنان باید تضمین اشتغال، تثبیت انتظارات و افزایش درآمد خانوار باشد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا