اخبار استانی

ایجاد چرخش‌های تحول‌آفرین در ساختار دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از کاشمر، همزمان با هفته معلم، مراسمی با حضور استادان و معلمین مدارس سمای کاشمر در مجتمع امام صادق (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واح

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر در این مراسم با اشاره به مقام بزرگ معلم و استاد شهید مطهری، مراسم مهم ملی گام دوم را که دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه چهلمین سال در آن قرار دارد، مهم برشمرد است.

سیدمحمد جوادموسوی اضافه کرد: معلمان باید از خصوصیات و تفکرات شهید مطهری الگوخواه، چراکه امروز نسل جوان از سوی دشمنان و بدان هدف تهاجم فکری قرار گرفته و معلمان باید یک جهاد مستمر دائمی و واقعی را برای جلوگیری از ریزش ها را به صفر و رویش ها انجام دهند. را به ماشین برسانند.

ایجادش‌های تحول‌آفرین در ساختار دانشگاه آزاد اسلامی

وی مشخص شد: بخش های مختلف جامعه در قبال معلمان و بالا بردن شأن آنها از وظایف سنگینی که باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود و نهادهایی مانند آموزش و پرورش، رسانه ها، دستگاه های فرهنگی و تبلیغی و … جایگاه واقعی و والای معلمان را داشته باشد. به مردم معرفی کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر به تلاش‌ها و نقش ستودنی معلمان و استادان در دوران همه‌گیری جلسات و کلاس‌های مجازی برگزار می‌شود که تعطیل نشدن آموزش بود و از کمک‌های خانواده‌ها در این دوران به خصوص والدین دانش‌آموزان دانی کرد.

جوادموسوی در بخش دیگری از سخنان خود به رویداد ملی گام دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و دوم گفت: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با چهلمین سال دانشگاه آزاد اسلامی و وارد مرحله دوم خود شد و به همین مناسبت رویدادی ملی با نام گام دوم انقلاب می‌شود. تا آنچه در این 40 سال به بلوغ رسیده است در معرض دید قرار می دهد که برنامه های دانشگاه در گام دوم، معرفی مردم از فناورانه و نوآورانه و پرداخت به نیاز، برنامه تحول و تعالی، آمایش استان ها، تحولات و مشخص کردن مسیر آینده دانشگاه را ارائه می دهد. با شعار «۱۰۰۰ گروه پژوهش و زیرساخت، ۱۰۰۰ ایده و استارتاپ و ۱۰۰۰ شرکت فناور و خلاق» است.

وی تبیین کرد: سهم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی چهار هسته فناور و دو استارت‌آپ ویکند در حوزه صنایع خلّاق با موضوع طراحی لباس و استارت‌آپ ویکند در حوزه فناوری انگور بود که منتخبان اصلی آن‌ها برای راهیابی به مرحله بعد قرار گرفتند. رفتند.

ایجادش‌های تحول‌آفرین در ساختار دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با بیان اینکه این دانشگاه در گام دوم چرخش‌های تحول‌آفرین را در ساختار خود ایجاد کرده است، تشریح کرد: در راستای توسعه دانشکده مهارت و کارآفرینی و مدارس عالی مهارت هوانوردی این دانشگاه سال گذشته ۱۱ رشته مهارتی به مجموعه دانشگاه‌ها اضافه کرد.

جوادموسوی یادآور شد: دانشجویان از پایان نامه‌های ارشد روانشناسی و علوم تربیتی به حل مسائل منطقه‌ای با آسیب‌های اجتماعی شهرستان کاشمر هدایت و آسیب‌های اجتماعی شهرستان کاشمر سوق داده شده است.

وی متذکر: چرخش تحول‌آفرین از اقتصاد شهریه‌محور به درآمد حاصل از جریان، پژوهش و نوآوری کارآمد که با استفاده از امکانات آزمایشگاهی، مرکز رشد و هسته‌ها و واحدهای فناور، راه‌اندازی آزمایشگاهی تحقیقاتی کشت بافت، برنامه‌ریزی برای ایجاد سرا و مرکز تولید نهالستان انگور و مرکز تحقیقات دام و طیور از برنامه هایی در دست اقدام فناورانه و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کا.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر کرد: پرداختن به توسعه کیفی و برنامه ریزی برای ایجاد دانشکده های موضوعی دانشکده دانش آموزی از برنامه هایی در دست اقدام این دانشگاه است.

اجرای سرود گروهی دانش آموز سما در مدح معلم از برنامه های دیگر این مراسم بود و دانش آموز به رسم

انتهای پیام / ۴۰۷۸ /

دکمه بازگشت به بالا