عمومی

این پیشکسوتان فوتسال کارت اهدای عضو دریافت کردند

بر اساس گزارش ها برآنلاین به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو، این جلسه به گفته محمدصادق درودگر از اعضای فدراسیون فوتبال ایران، با هدف ترویج فرهنگ اهدای عضو و جلب مشارکت جامعه ورزش برگزار شد. رئیس سازمان لیگ و بازاریابی فدراسیون فوتبال ایران با سابقه موفق در اجرای برنامه های فرهنگی با حضور چهره های ورزشی کشور از جمله مسابقات جام جهانی، طراحی ناصری در مرکز پزشکی کودکان، رویدادهای فرهنگی و ورزشی. اهدای عضو در تشویق مردم به انجام این کار بسیار مؤثر بود.

سعید آخوندی مربی سابق پاس تهران و مربی سابق فوتبال داخل سالن ایران نیز گفت: بیشتر مورد استفاده قرار گرفت.

کامبیز مهاجر، برگزارکننده مسابقات فوتبال تهران کوچک و فوتسال در بیست و پنج سال گذشته نیز بر تنوع کمیته‌های انجمن اهدای عضو ایران از جمله کمیته‌های فیلم و تئاتر تاکید کرد و بر افزایش ظرفیت‌ها تاکید کرد. همکاری با این کمیته ها و جامعه ورزش.

وحید شمسایی، کاپیتان سابق تیم فوتبال داخل سالن، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و آقای گل اسب باغ جهان، اهدای عضو را کاری بسیار ارزشمند و انسانی و تمایل به همکاری با انجمن اهدای عضو ایران توصیف کرد. سازماندهی اهدای عضو و نجات جان بیماران. لینک اعلام شد

وی با اشاره به فعالیت های خود به عنوان سفیر مبارزه با اعتیاد، حضور چهره های مطرح ورزشی در رویدادهای فرهنگی و اجتماعی را برای جلب توجه مردم به ویژه قشر جوان بسیار مهم دانست.

در این نشست حسین آقازمانی دبیر شورای ورزش صدا و سیما و یکی از سفیران تاثیرگذار در امر اهدای عضو در سال های اخیر، انجمن اهدای عضو ایران را یک نهاد غیردولتی توصیف کرد و به ارتقای جامعه ورزش کمک کرد. وی بر لزوم حفظ فرهنگ اهدای عضو و به تبع آن جان همشهریان تاکید کرد.

امید قبادی، نایب رئیس انجمن اهدای عضو ایران نیز به مرگ روزانه 7 و 10 نفر در کشورمان به دلیل نهادینه نشدن فرهنگ اهدای عضو اشاره کرد و گفت: تحقیقات ما نشان می دهد که فرهنگ 50 سال در اهدای عضو است. روند.

وی با اشاره به همکاری چهره های مهم علمی، فرهنگی و هنری کشور با این انجمن گفت: بدون شک با کمک این عزیزان رضایت خیرین از 5 درصد به 70 درصد رسیده است. “

قبادی با اشاره به نقش بی بدیل ورزش در افکار عمومی به ویژه جوانان در حفظ سلامت و جایگاه ارزشمند ورزشکاران، خواستار همکاری و حمایت بیشتر جامعه ورزش برای ترویج فرهنگ اهدای عضو شد.

در پایان این نشست چهره های مطرح فوتبال داخل سالن ایران بلیت اهدای اعضا دریافت کردند.

.

دکمه بازگشت به بالا