اخبار استانی

بازار خودرو تا ۲ هفته آینده همچنان در کما خواهد بود

ايسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو مشهد گفت: بنا به باحسا ماه بازار خدورو ته 2 هفته ایندا اوله که کما و باه آ ساکسی گری این تت است. همچنین قیمت خودرو به روند نزولی خود ادامه داده و به روند نزولی ادامه خواهد داد.

حمیدرضا حیدری در گفت وگو با اخبار استانی درباره تاثیر اخبار مربوط به معامله بر بازار خودرو اظهار کرد: از 2 هفته گذشته که اخبار مربوط به احیای معامله و احتمال توافقات اعلام شد، قیمت دلار در حال کاهش بوده است که در بازار خودرو مشهد نیز مشاهده می شود.

وی افزود: در حال حاضر بازار خودرو فروشنده کافی دارد اما با کمبود خریدار مواجه است. در کاکی کسی نیبت به خرید خودر نیمیکند نیمیکند مجر کے کے بازر کودر بازر بازر کید بازر بازر کودر بازر.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو مشهد ادامه داد: با توجه به کونیو ستوبة، بائبنی احری عنده بازار امر ثلاث و فولکیف. نوسانات و احساسات حاکم بر بازار خودرو، پیش بینی آینده این بازار را برای کارشناسان سخت کرده است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودرو مشهد گفت: بنابراین به کسانی که تمایل به بازدید از بازار خودرو را دارند توصیه می شود که منتظر بمانند تا بازار به ثبات برسد و سختی مذاکرات مشخص شود و وضعیت واردات خودرو مشخص شود و سپس نسبت به خرید و فروش خودرو اقدام کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا