عمومی

بازداشت زنی که به طلا فروش‌ها سکه تقلبی می‌فروخت

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سهراب قرقانی، فرماندهی مدیریت شهرستان شهرضا اظهار داشت: در گزارش پی شکایت از طلافروش های شهرستان شهرضا مبنی بر این که چند سکه طلا را از زنی ناشناس خریداری کرده اما بعد از رفتن وی متوجه تقلبی بودن شده است. آن‌ها شدند، موضوع شناسایی و دستگیری این فرد در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی شان

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات از شاکیان و دریافت اطلاعات لازم در خصوص مشخصات ظاهری جستجوهای هوشمندانه خود را در این خصوص آغاز کرده است و سرانجام پس از آن زمانی که در حال فروش سکه طلای تقلبی به یک طلافروش دیگر دستگیر شده بود از وی ۶ قطعه سکه تقلبی را کشف کردند.

قرقانی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات صورت گرفته به ۶ فقره بدل‌اندازی که به طلافروشان در این شهرستان اعتراف کرده است، گفت: این خانم ۳۴ ساله و غیر بومی در اعترافات خود عنوان کرده است که با این روش، سکه‌های تقلبی را به ۶۰ نفر می‌رسانند. لافروش ها در شهرستان اصفهان بدلاندازی کند.

فرمانده شهرستان شهرضا با بیان موارد مورد استفاده از اعترافات صریح خود به همراه پرونده برای انجام قانونی تشخیص مرجع قضایی بیان کرد: فروش های حوزه شهرستان که با این شیوه سوءاستفاده و بدلکاری های تقلبی در محل اصلی مدیریت اجرا می شود، می تواند به منظور شناسایی باشد. رستوران و تنظیم شکایت به پلیس آگاهی استان اصفهان واقع در شهرک قائمیه مراجعه کنند.

وی اظهار کرد: به متصدیان صنفی طلافروشی توصیه می‌کنیم از خرید طلاهای بدون فاکتور خرید خودداری کرده و قبل از پرداخت وجه حتماً از اصلی بودن آنها مطمئن هستند که قصد خرید آن را دارند، مطمئناً مشکوک می‌شوند و در صورت تمایل به افراد در زمان موضوع می‌شوند. را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهنده تا سرعت با انواع برخورد قانونی نوری گرفته و ج

بیشتر بخوانید:

دستگیری ۲ پزشک متخلف در فضای مجازی

هشدار امتحانی پلیس فتا به دانش‌آموزان

.

دکمه بازگشت به بالا