اخبار استانی

بازدید استاندار و مسئولان خراسان رضوی از منطقه کار زرکش مشهد

اخبار استانی/ خراسان رضوی استان خراسان رضوی به همراه مدیران مشهد و مدیران کل ادارات استان با حضور در منطقه کال زرکش در حاشیه شهر مشهد روند اجرای ساحلی این کال را مورد بررسی قرار داد.

یعقوبعلی نظری هنگام بازدید از کال زرکش به گفت‌وگو با چند نفر از محل پرداخت و پس از شنیدن مشکلات آن‌ها اظهار کرد: بنای ما این مشکل منطقه کال زرکش با همه ملاحظات حل می‌شود.

وی ادامه داد: همه باید پیگیر رفع مشکلات باشند. انشالله مسائل مربوط به مدرسه در این منطقه هم رفع می‌شود.

استان خراسان رضوی افزود: ما مشکلات مردم را می‌کنیم. هدف ما این است که با سرعت این مشکلات رفع شود.

نظری به دیدار یک بانوی سرپرست خانوار دارای 2 نفر نیز رفت و برای حفظ حقوق پرستاری، هزینه درمان و همچنین تامین یک دستگاه تلویزیون و یخچال این خانواده دستور داد تا بهتر انجام شود.

وی همچنین با حضور در منزل یک بانوی نیازمند و بررسی مسائل مربوط به تامین آب و برق منزل مسکونی، نیازی به یارانه و برخی از تجهیزات مورد نیاز این منزل را صادر می کند. تاریخ پس از این دیدار با خانواده یک شهید نیز در منطقه بلوار توس دیدار و گفت‌وگو کرد.

همچنین در بازدید از محسن داوری، این شهر مشهد، در گفت‌وگو با اخبار استانی اظهار کرد: حدود پنج ماه است که کل زرکش را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و تلاش می‌کند تا نواقص را به صورت مقطعی تغییر دهیم.

وی افزود: از بارندگی‌های اخیر که در داخل روستاها سرایت می‌کنند، از اسفند سال گذشته همه دستگاه‌ها را مکلف به حل بحران‌ها کردند تا بعد از بودجه، خدمات اساسی انجام شود.

شهرستان مشهد ادامه داد: در بازدیدی که صورت گرفت، پیشرفت کار خوب بود. قرار بر این است که بخشی از امور شهرداری و بخشی را بنیاد مسکن استان و متولیان آب خراسان رضوی بک. بودجه از بودجه هزینه ریاستجمهوری به این موضوع اختصاص داده شده تا در ۶ ماه اول امسال می شود از

استان خراسان رضوی همچنین با حضور در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای صیدآباد مشهد به صورت مستقیم با مردم گفت‌وگو و برای رفع مشکلات آن‌ها دستورات لازم را صادر کرد.

روستای صیدآباد مشهد ۳۸۰۰ نفر جمعیت دارد و در دهستان توس واقع شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا