اخبار استانی

بازچرخانی آب برای صنایع بر اساس استانداردها با دستگاه محققان ایرانی

یکی از شرکت‌های دانش بنیان سیستم‌های تصفیه آبی را به کشوری معرفی می‌کند که قادر است بر اساس روش‌های مختلف، آب مورد نیاز صنایع مختلف را بر اساس استانداردها ارائه کند.

مهدی توکلی، یکی از شرکت‌های فناور در گفت‌وگو با اخبار استانی، زمینه تحقیقاتی این شرکت را و دانست و گفت: در این راستا سیستم های نوین آب تصفیه آب و بازگرداندن پساب های صنعتی به خط اول تولید را طراحی و عرضه کردند.

وی با بیان اینکه طراحی و ساخت و نصب این سیستم‌ها در کشور اجرا می‌شود، خاطر نشان کرد: سیستم‌هایی که در این شرکت تولید می‌شود، قادر است با ریکاوری بالاتری، آب را به گونه‌ای که دستگاهی را عرضه می‌کند که می‌توان با ۸۵ تولید کرد، انجام داد. درصد ریکاوری، آب را به چرخه مصرف بازگرداند.

توکلی خاطر نشان کرد: این دستگاه در رفسنجان استان کرمان نصب شده و به بهره برداری رسیده است، ضمن اینکه.

مدیر عامل این فناور به مکانیزم عملکردی این دستگاه اشاره کرد و توضیح داد: یکی از مزیت‌های دستگاه‌های ساخته‌شده این است که روش‌های دستگاه را برای تصفیه پساب می‌برند و بر این اساس در نظر گرفتن عملکرد این دستگاه‌ها بر اساس نوع آلایندگی‌هایی هستند که در پساب هستند. ، متفاوت خواهد بود.

وی اضافه کرد: دستگاه تصفیه برای تصفیه، سختی آب و همچنین انواع میکروب، باکتری، شوری، رنگ، بو طعم بد آب را حذف می کند.

توکلی با اشاره به کاربردهای این دستگاه در صنایع مختلف، افزود: به عنوان نمونه صنعت ساخت، آب بسیار سالمی را نیاز دارد، از این رو طراحی‌های ما بر اساس استانداردهای داروسازی است و برای تولید آب شرب نیز استانداردهای خاص در نظر گرفته شده است.

طرح مجری با بیان اینکه اکثر آب‌های آلوده آلوده است، اظهار داشت: هر آبی که مصرف می‌کند، نیاز دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا