اخبار استانی

بازیکن سابق سپاهان: تیم‌های مدعی صلابت ندارند

بازیکن سابق سپاهان گفت: شما همیشه آن قدرت را در بین تیم های دیگر نمی بینید، اما با این وجود سپاهان بهتر از تیم های دیگر است.

مهدی کریمیان در گفت وگو با اخبار استانی، درباره صعود سپاهان به لیگ برتر گفت: امسال لیگ ما با لیگ قبل تفاوت دارد و به گونه ای شده است که تیم های رقیب امتیاز زیادی از دست داده اند. تیم های هفتم و هشتم هم شانس صعود دارند و یک هفته است که سپاهان و استقلال پیشتاز هستند، اما فکر می کنم از بقیه تیم ها بالاتر است چون پرسپولیس لرزان نشان داده است. امسال.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم آن را با استقلال مقایسه کنیم، با توجه به اینکه بازیکنان سپاهان یکی دو سال است که در کنار هم بازی می کنند، فکر می کنم باز هم شرایط بهتری دارند. چهار پنج بازیکن خوب هم جمع کردند و سعی نکردند تیم را عوض کنند و نقاط ضعف را هم بپوشانند. سپاهان یک تیم یک دست شده و به نظر من کاندیدای اصلی مسابقات همان تیم باقی می ماند. مطمئنا با وجود شرایط ادامه فصل، تغییرات در جدول ممکن است دوباره اتفاق بیفتد، اما سپاهان همچنان مدعی است.

بازیکن سابق سپاهان با بیان اینکه لیگ امسال قابل مقایسه با لیگ سال های قبل نیست، تصریح کرد: پرسپولیس و سپاهان از هفته های سوم و چهارم همیشه از جدول جدا بودند اما امسال کار سخت تر است. تیم های خوبی مثل گل گهر، آلومینیوم و فولاد با تیم هایی رقابت می کنند که روی تخته مسابقه می دهند و به راحتی امتیاز می گیرند. شما همیشه این قدرت را در بین سایر تیم های رقیب نمی بینید، اما سپاهان همچنان بهتر از تیم های دیگر است.

وی درباره خط حمله سپاهان و گلزنی شهریار مقانلو گفت: او هنوز نتوانست خودش را پیدا کند. مقانلو از پرسپولیس به سپاهان آمد و با محبی رفت تا در دیدار طلایی حاضر شود. او نتوانست گلزنی کند اما بازیکن بسیار حرفه ای است و کم کم روی غلتک ها می افتد و در نهایت گل می زند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا