اخبار استانی

بازی امروز به لحاظ فنی بسیار خوب بود / از نتیجه ناراضیم اما از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم

به گزارش خبرنگار اخبار استانی از آبادان، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل نساجی مازندران که با نتیجه یک بر یک آباد به پایان رسید اظهار داشت: امروز میدانستیم که تیم نساجی مثل صنعت نفت آبادان میل به فوتبال بازی دارد و به نظر می رسد. من باید بازی امروز ساعت ۱۷ یا ۱۷:۳۰ برگزار شود زیرا در ساعت ۱۵ گرم است و این شرایط دمایی روی کی دارد
او افزود: بازی امروز به لحاظ فنی بسیار بود و دو تیم کلا بازی خوبی داشت تا در بازی برنده شو در نیمه اول پس از گلی که به ثمر رساندیم دو موقعیت داشتیم که اگر گل می‌شدند کار نساجی یکسره می‌ش کرد. اما نساجی روی غفلت بازیکنان ما در یارگیری گل تساوی را به ما زد.
منصوریان عنوان کرد: امروز در مجموع از عملکرد بازیکنان خود راضی هستم. پس از 10 نفر شدن بازیکنان ما با توجه به بالابودن تعداد قدی به خوبی عمل کردند و حتی در دقایق پایانی به دنبال این بودیم تا با بالا بردن یارهای قد بلند به پیروزی برسیم.
وی افزود: بازیکنان ما قرار ندارند که خیلی با داور صحبت می کنند زیرا داور شانیت دارد و باید آنها داور حفظ شود و نباید بازیکنان ما خیلی به داور اعتراض میکردند. داوری خیلی خوب بود. وقتی داوری بازی ها را نگاه می کنم و صحبت های برخی از مربیان را گوش می کنم، گاهی خندهام می گیرد و به این فکر می کنم گه اگر داور بودم چه کاری باید انجام دهد.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان کرد: تعداد زیادی از مربیان بسیار معترض بوده‌اند. در مجموع داوری در لیگ رو به رشد است. مربیان نیز باید فقط کار مربی رسانه گری انجام دهند و از فضا و رسانه ملی درخواست دارند تا فضای ایج
او گفت: این که برنامه ای درست می شود که ضرر و زیان یک تیم را از داوری اعلام می کند فشار را بر روی تیم داوران 100 برابر می کنند و این کار اصلا صحیح نیست. اعتقاد قلبی من این است که ممکن است سهوی اشتباه کند. داوری این روزها خیلی خوب شده است.
منصوریان افزود: روزهای سخت پیش در حال حاضر است و ما نیز همچنان تیم خود را محکم و همبسته با ی. امروز از نتیجه بازی راضی نبودم اما از عملکرد فنی تیم خودم در مقابل تیم حریف راضی هستم.

48

دکمه بازگشت به بالا